Czech Method je podvod

Czech Method je podvod

Lokalizace do češtiny se dočkal další podvod na binárních opcí s názvem Czech Method, což v češtině znamená česká metoda.

Stejně jako u ostatních investičních podvodů jsou i v případě Czech Method základním slibem velké peníze.

O co jde

Czech Method má být systém pro binární obchodování opcí. Jeho autor tvrdí, že tento systém vydělá uživateli hned v prvním měsíci stovky tisíc eur, což znamená miliony českých korun. Autor se dokonce za něj zaručuje a říká, že pokud uživatel nedosáhne slibovaných zisků, dostane odškodné ve výši deseti tisíc eur.

Po uživateli nejsou vyžadovány žádné znalosti či zkušenosti. Czech Method je dokonce nabízen zcela zdarma.

Proč je Czech Method podvod

recenzi Czech Method na serveru CZinvestor.cz upozornili hned na několik důkazů, které potvrzují, že se jedná o podvod s cílem dotlačit uživatele ke ztrátovému obchodování binárních opcí.

Kontroverzní vlastník

petrak-horakVe videu České metody se dotyčný člověk představuje jako Jakub Petrů. Ovšem na samotné webové stránce jsou u fotky údajného vlastníka tohoto systému vidět ještě dvě jiná jména: Tomáš Horák a Jakub Petrák.

To samo o sobě svědčí o tom, že se jedná o falešnou identitu, skutečný provozovatel stránek a předkladatel nabídky zůstává anonymní a absolutně skrytý. A to právě z toho důvodu, že se jedná o podvod.

Zahraniční zkušenosti

Zahraniční verzeJak už bylo řečeno v úvodu této recenze, Czech Method je pouze lokalizovanou verzí zahraničního podvodu, který existuje například pod jmény Die Swiss Methode nebo The Malay Method.

Příběh, výpisy z obchodních a bankovních účtů, nabídka a slibované výdělky jsou vždy zcela identické. Mění se pouze doprovodné obličeje a jména u nich.

Zkušenosti zahraničních uživatelů s tímto systémem prezentované v diskuzích jsou jednoznačně negativní.

Rovnou ke vkladu

Registrace do systému Czech Method má jediný cíl, a tím je uživateli otevřít obchodní účet u neregulovaného brokera a dotlačit ho ke vkladu vlastních peněz.

Z toho jasně vyplývá, že systém není zadarmo. Naopak, první krok, který musí uživatel udělat, aby ho mohl použít, je vložit vlastní peníze. Z toho je také patrné, že při obchodování s tímto systémem bude hned od začátku riskovat a také ztrácet své peníze.

Závěr

Czech Method je jen další podvod, který se snaží vylákat z lidí peníze prostřednictvím falešných slibů výdělků na binárních opcích.

Obchodování binárních opcí je investiční činnost, která si jako taková vyžaduje opatrnost. Investoři by měli vždy každou strategii nejdříve vyzkoušet na demo účtu, než se pustí do reálného obchodování s vlastními penězi.

Czech Method je podvod Reviewed by on . Jedná se o zahraniční podvod v české verzi. Na binárních opcích vás chce připravit o peníze.
2

Czech Method

Jedná se o zahraniční podvod v české verzi. Na binárních opcích vás chce připravit o peníze.
40%
Zkušenosti
40%
Důvěryhodnost
40%
Výsledky
40%
Držte se mimo

Podobné články

4 komentáře

 1. Mirka

  Také jsem vložila 250 euro, zatím jsem něco málo vydělala, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále…..neustále mě tlačí k tomu, abych investovala více. To se mi nelíbí vzhledem k tomu, že bylo slíbeno, že vše je pro mě zadarmo. Dám vědět, jak to dopadlo, jestli pošlou peníze…

  Odpovědět
  1. JP

   Určitě jim nic dalšího neposílejte. Tohle je obvyklý trik podvodníků, ukážou vám fiktivní zisky, aby z Vás vytáhli víc peněz na dalších vkladech, ale nikdy Vás nenechají nic vybrat.

  1. Zuzana Důvěřivá

   Ty s*áči!
   Právě jsem jim naletěla…. 250 dolarů v p*dely

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *