5 důvodů, proč je SuperAlertsPro podvod

5 důvodů, proč je SuperAlertsPro podvod

Nesvěřujte své peníze systému SuperAlertsPro od Tomáše Brabce, velmi pravděpodobně byste je prodělali. Zkušenosti v naší recenzi.

Co je SuperAlertsPro

SuperAlertsPro, někdy taky ProSuperTrader, je prezentován jako systém na obchodování binárních opcí, který vám bude říkat, kdy máte obchodovat, jinak řečeno generátor obchodních signálů. V české verzi ho představuje Tomáš Brabec, který o sobě tvrdí, že s tímto systémem vydělává desítky tisíc eur měsíčně.

Proč je SuperAlertsPro a ProSuperTrader podvod

 1. Počítadlo volných míst na stránce je falešné, stejně tak datum údajného uzavření programu, kdykoliv se vrátíte, místa pořád budou, jen budete opět vystavováni umělému nátlaku prostřednictvím odpočtu.
 2. Nereálné sliby. Tomáš Brabec vám videu slibuje, že díky SuperAlertsPro budete moct „zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit“ svůj měsíční příjem. To je při burzovním obchodování včetně binárních opcí prakticky nemožné.
 3. Falešné ohlasy a zkušenosti lidí. Fotky a texty jsou různě kopírované a překládané, takže pod stejnou tváří je jednou Helena Dočkal, jindy Amélie Debuchy.
 4. Falešné výpisy z účtů. U bankovních výpisů je jen přepisováno jméno podle potřeby, jsou to upravené a falšované obrázky.
 5. Tomáš Brabec neexistuje. Podvod SuperAlertsPro a ProSuperTrader je mezinárodní, ke stejnému příběhu a obrázkům je jednou přirazený Tomáš Brabec, jindy Antoine Leroi, jindy třeba Thomas Leitner.

Důkazy

Jak jsme na všechny tyto věci přišli? Podívejte se na následující obrázky, na nich si můžete vše potvrdit. Jedná se o mezinárodně kopírovaný podvod, který vás jen tlačí do otevření obchodního účtu na binární opce. Svůj vklad pak velmi pravděpodobně proděláte, pokud budete obchodovat podle signálů, které vám bude generovat Super Alerts Pro (Pro Super Trader).

Tomáš Brabec Superalertspro Antoine Leroi Thomas Leitner - ProSuperTrader

Závěr

Žádný obchodní systém vám nebude vydělávat peníze zadarmo. Binární opce jsou investiční nástroj, který má mnoho výhod, ale i tak se s nimi musíte nejdříve naučit pracovat a vybudovat si ziskovou strategii, abyste mohli vydělávat. Je vhodné začít na demo účtu, který vám umožní si obchodování vyzkoušet zcela bez rizika.

5 důvodů, proč je SuperAlertsPro podvod Reviewed by on .
1

Recenze SuperAlertsPro a ProSuperTrader

20%
Důvěryhodnost
20%
Zkušenosti
20%
Držte se mimo
Je prezentovaný falešný obchodník, falešný příběh a falešné zkušenosti.

Hodnocení čtenářů:

39%
(20 hlasů)

Podobné články

3 komentáře

 1. Mara Najrutačach

  Aby byl obrázek opravdu objektivní, tak se jedná o affiliate program, doporuč a získej. V průběhu registrace je doručen odkaz, jehož pomocí se zaregistrujete u brokera. V odkazu je zakomponovaný doporučitel, který bude mít profit ze všech Vašich obchodů bez ohledu na úspěch, či neúspěch. Nad programem se signály pochybuji v tom smyslu, že stačí nějaký javascript, který bude nabízet nahodilé signály prodej, kup a buď to vyjde nebo ne bez ohledu na jakoukoliv analýzu pohybu trhu.. Prakticky loterie. Můžete si vzít generátor náhodných čísel po pěti minutách a podle toho jestli padne liché, vsadíte na buy a když sudé tak na sell. Tipoval bych stejný princip.
  Hezký den.

  Odpovědět

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *