25.000 Kč denně Jana Šrámka je podvod

25.000 Kč denně Jana Šrámka je podvod

Na nových stránkách 25000denne jistý Honza Šrámek slibuje velké finanční výdělky, jedná se ale o podvod.

Šrámek tvrdí, že má k dispozici automatizovaný obchodní systém na binární opce, který vydělává každému uživateli 25 tisíc korun denně neboli 700 tisíc korun měsíčně. Tento program byl údajně vyvinut ve spolupráci s bývalým zaměstnancem velké banky.

25000 Kč Denně je nabízen zdarma 45 lidem, normální cena za program má činit 16 tisíc Kč.

Proč je 25000 Denně podvod

Na podvodné prvky 25000 Kč Denně upozornil server Opcebinarni, který ve své recenzi poukázal na tři důležitá fakta.

Tím prvním je, že zkušenosti uživatelů, stejně tak diskuze na sociálních sítích o programu 25000 denně, které jsou prezentovány na stránkách tohoto projektu, jsou falešné.

Jan ŠrámekNajatí herci prezentují smyšlené zkušenosti ve videu, zatímco statické fotky jsou kradené, jména vymyšlená a příběhy taktéž.

Druhým důležitým faktem je, že obchodní program, který se ve skutečnosti za 25000 Kč Denně schovává, je dobře známý podvodný software Ultimate4Trading. Tato aplikace obelhává uživatele tím, že falšuje výsledky na proprietárním demo účtu.

Uživatel tak nabyde dojmu, že program funguje výdělečně, ovšem když pošle své peníze na účet a začne s nimi obchodovat, program mu je prodělá.

A konečně třetím důležitým faktem zmíněným v recenzi je podstata samotného projektu 25000 Kč denně. Uživatel je dotlačen ke vkladu peněz na účet u konkrétního brokera binárních opcí, minimální částkou je 250 eur.

To znamená provizi pro podvodníka Jana Šrámka, který si nechá platit za to, že jistému brokerovi posílá nové klienty, kteří začnou obchodovat s reálnými penězi. Celý projekt 25000 denně je tedy pouze klamavou reklamou.

Hodnocení

25000 korun denně Honzy Šrámka je podvod, jehož jediným cílem je vás připravit o peníze prostřednictvím obchodní platformy Ultimate4Trading. Zákeřným prvkem je demo, které falšuje výsledky.

Zájemci o binární obchodování by měli začínat na skutečném demo účtu u regulovaného brokera, aby jejich testovací výsledky měly vypovídací hodnotu a mohly jim posloužit při rozhodování o tom, zda začít s investováním skutečných peněz.

25.000 Kč denně Jana Šrámka je podvod Reviewed by on .
1

25.000 Kč Denně podvod

20%
Důvěryhodnost
20%
Zkušenosti
20%
Pravdivost informací
20%
Držte se mimo!
Jedná se o podvod se smyšleným příběhem, jehož jediným účelem je připravit obchodníka o peníze přes program Ultimate4Trading.

Podobné články

1 komentář

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *