Jak obchodovat binární opce

Jak obchodovat


 

Zájemci o binární obchodování by měli postupovat krok za krokem od úplného začátku.

1. Základy

Než vůbec začneme uvažovat o tom, jak obchodovat, měli bychom se seznámit s teoretickými základy a příklady obchodů, na kterých se dá snadno pochopit, v čem spočívají specifika tohoto investičního nástroje.

2. Broker

Abychom si mohli obchodování vyzkoušet, potřebujeme brokera neboli makléřskou společnost, která binární obchodování umožňuje. Nabídka na trhu je poměrně široká, ale je vhodné vybírat jen mezi regulovanými společnostmi, u kterých jsou naše peníze pojištěné.

3. Demo

Po založení účtu u brokera požádáme o demo účet, na kterém si můžeme vyzkoušet simulované obchodování, které je stejné jako skutečné, jen zisky a ztráty nejsou skutečné, jde o virtuální peníze. Naučíme se používat obchodní platformu a zadávat obchody.

4. Strategie

V dalším kroku zjistíme, že se pro ziskové obchodování neobejdeme bez obchodní strategie. Testováním na historických datech a demováním si vybudujeme ziskový obchodní systém. Na obchodování s vlastními penězi nepřecházíme, dokud nedokážeme ziskově obchodovat na demu.

5. Pozor na podvody

Na internetu se pravidelně objevují nové a nové nabídky obchodních systémů, které slibují, že nám budou samy vydělávat peníze, ať už přímo automatickým obchodováním našeho účtu, nebo generováním obchodních signálů.

Doposud se všechny tyto námi zkoumané nabídky ukázaly jako podvody, zadarmo vám peníze nikdo vydělávat nebude. Proto je lepší se soustředit na budování vlastního systému, kterému budeme rozumět a který budeme umět sami obchodovat.