Demo účet na binární opce

Binární demo


 

Co je demo účet

Demo účet na binární opce slouží k testovacímu obchodování. Ve všem je stejný jako účet skutečný, jen peníze nejsou skutečné. Můžete si na něm vyzkoušet nejen svoji obchodní strategii, ale také práci s obchodní platformou, zadávání obchodních příkazů a podobně.

Proč obchodovat na demu

Binární obchodování je z principu riziková činnost, při které můžete peníze vydělat, ale také prodělat. Proto je třeba k němu přistupovat velmi obezřetně. A základem opatrného přístupu je právě demo obchodování, abychom si ověřili, že dokážeme dosahovat zisků, než začnete investovat skutečné peníze.

Kde získat demo na binární opce

Tréninkové účty nabízejí všichni brokeři, ale za různých podmínek.

Demo bez vkladu

Demo na binární opce bez vkladu a zdarma je spíš výjimkou, v současnosti lze v tomto ohledu doporučit jen jednoho brokera.

BrokerMin. vkladMin. obchodDemo bez vkladuStránky
IQoption$10$1AnoNavštívit
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení.

Demo ke vkladu

Tréninkové účty nabízejí brokeři binárních opcí. Drtivá většina z nich ho nabízí k účtu skutečnému, což znamená, že si nejdříve musíte otevřít reálný účet, vložit na něj peníze, a teprve pak k němu dostanete demo. Je to sice určitá překážka, ale ne zásadní, protože pokud na demu zjistíte, že nechcete v obchodování pokračovat, můžete si své peníze stáhnout zpět bez poplatků (u slušných brokerů) a skončit.

BrokerMin. vkladMin. obchodPojištění vkladuDemo zdarmaStránky
IQoption$10$1AnoAnoNavštívit
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.

Klíčový krok

Lidé často polemizují o užitečnosti demo obchodování, protože existuje názor, že obchodovat se naučíte až se skutečnými penězi. Proti tomu ale stojí několik rozumných argumentů. Na demu se v první řadě naučíte obsluhovat obchodní platformu, abyste při reálném obchodování s ničím neváhali. Ale hlavně si můžete ověřit, jestli dokážete obchodovat ziskově. Protože jednoznačně platí, že pokud nedokážete zhodnocovat demo účet, nedokážete to ani s účtem skutečným.

Při přechodu na obchodování s reálnými penězi vás čeká už jen jedna větší změna, a tím je vliv psychiky. Protože jako obchodníci jsme logicky méně klidní, když obchodujeme s vlastními penězi, než kdy jsou v sázce jen virtuální peníze. To je ale jediná věc, kterou se na demu nenaučíte, vše ostatní ano, proto byste měli začít právě tímto tréninkem.