FSMA varuje před Questra Holdings

FSMA varuje před Questra Holdings

Belgický finanční regulátor FSMA upozornil na zjevné Ponzi schéma pod názvem Questra Holdings.

Questra Holdings se prezentuje jako investiční společnost, která dokáže zajistit 4 až 6% zhodnocení finanční prostředků týdně nebo až 312% zhodnocení ročně.

Tato čísla sama o sobě signalizují, že se jedná o HYIP program na bázi Ponzi schématu, kdy jsou zisky vypláceny z vkladů nových klientů, dokud se systém nezhroutí kvůli nedostatku vkladů.

Ovšem nejen proto před Questra Holdings varovala FSMA. Společnosti totiž také schází finanční licence, kterou potřebuje, aby mohla své služby poskytovat v rámci Evropské unie.

A vzhledem k deklarovanému sídlu ve Španělsku je pro legální fungování evropská licence nutná, ale Questra Holdings ji nemá.

Před Questra World a AGAM varoval také britský regulátor FCA.

Questra World a AGAM si vysloužily upozornění také ze strany Národné banky Slovenska.

Upozornění na společnosti Questra a AGAM vydala také Česká národní banka.

NR1 Team

Nedlouho poté, co před Questra Holdings a Questra World varoval také rakouský finanční regulační úřad FMA, se na webu Questry začal objevovat nový název NR1 Team a doména Questra-Holdings.net je přesměrována na Nr1-team.net.

Podobné články

237 komentářů

 1. Petr

  Na tohle mám jasný názor.Už jsem toho hodně vyzkoušel a s takovým to zhodnocením,to je opravdu jen sen.Ale kdo má peníze na to jím to dát tak at jím věří.Ale podobných firem jsem viděl a jak to skončilo,ani jeden do plusu..Ale kdo si na tom zakládá,tak si i kladné ohlasy zajistí,touž taky vím. Ale jednoznačný znamení je jednoduchost stránek

  Odpovědět
  1. Richard

   ***

   text tohoto příspěvku smazala redakce z důvodu porušování pravidel slušné diskuze

 2. Richard

  Oficiální vyjádření od QUESTRA WORLD na otázku ohledně licence:

  V tomto okamžiku, chceme, aby vám odpovědi na své otázky, a to:

  Questra World neprovádí žádné činnosti vztahující se k investici.

  Z tohoto důvodu získání finančního povolení pro takové činnosti, které Questra World vede, není poskytována právní předpisy.

  Aktivita Questra svět je spojen s reklamou. Questra World poskytuje poradenské služby klientům na spolupráci s některými společnostmi a produktů těchto společností. Z tohoto důvodu se jedná o druh reklamy.

  Subjekty reklamním trhu, jako jsou reklamní výrobci či distributoři by neměli dostávat zvláštní povolení k provádění propagační činnosti.

  Questra World nepřijímá finanční prostředky od fyzických a / nebo právnických osob jako jakékoliv vklady nebo poskytovat poradenské služby na problematiku správy aktiv na finančním trhu (jako jsou služby na dodatečném profesního vzdělávání).

  Mezitím jsme vás informovali o tom, že podle belgického práva, jsou potřebné licence pro ty společnosti, které otevřela kancelář v Belgii a poskytují poradenství, jakož i přijímat peníze v Belgii. Upozorňujeme také, že Questra World nemá sídlo v Belgii, a proto neporušuje zákony Belgie.

  Věříme, že jsme poskytli vám odpovědi na všechny vaše otázky.

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   Když někdo porušuje zákony, tak to zpravidla nepřizná. Navíc prohlášení Questry obsahuje faktické chyby, licenci nepotřebují jen společnosti sídlící v dané zemi, ale všechny společnosti, které své služby byť jen nabízejí (ani nemusí poskytovat) rezidentům dané země. Sídlo společnosti je irelevantní. A pokud belgická FSMA varovala před Questrou, tak proto, že Questra oslovila belgické rezidenty. Ze stejného důvodu varovala před Questrou také rakouská FMA: https://a1finance.cz/investice/rakouska-fma-pridala-cernou-listinu-questra-holdings-questra-world
   A nejde jen o porušování zákonů z pohledu nabízení finančních služeb bez potřebné licence, FSMA navíc označila Questru za PONZI / letadlo / podvod …

  2. Richard

   Když někdo porušuje zákony, tak to přece řeší policie, nebo soudy. Z důvěrných zdrojů vím, že belgický regulační úřad Questru ani neinformoval. Už pochopte jedno a myslím si, že to tady mimo Vás všem došlo. QUESTRA WORLD neposkytuje finanční služby, licence tudíž vlastnit NEMUSÍ!!!!!!!!
   A co společnosti, které evidentně zhodnocují finance a které nejsou pouze reklamním manažerem. Ty nemají licence a některé nabízejí mnohem větší zhodnocení, než AGAM. Např. RECYCLIX, EVO BINARY FX, MERCHANT SHARE, WSMrobot a jiné ……..

  3. JP
   JP

   To je pořád dokola… O tom, jestli někdo potřebuje finanční licenci, nerozhoduje Questra ani Vy, ale finanční regulátoři, a ti se prozatím shodují, že Questra licenci potřebuje, a proto ji umísťují na černé listiny. Udělali to už v Belgii a Rakousku. Předpokládám, že umístění na černou listinu finančního regulátora znamená také zahájení správního řízení, právě protože se jedná o porušení zákona. Tahat do toho jiné společnosti a podvody je klasický úhybný manévr. Ale jeden příklad za všechny z Vašeho seznamu, i WSM Robot má problémy se zákonem, už na tom pracují orgány činné v trestním řízení: http://www.investujeme.cz/chysta-se-cervena-karta-pro-wsm/

  4. Richard

   Nedělám úhybné manévry v žádném případě. Napsal jsem, že zmiňované společnosti licence na poskytování finančních služeb nemají. Špiníte tady QUESTRU, která evidentně žádné finanční služby neposkytuje a přitom je kolem tolik společností, co poskytují finanční služby a licence nemají. Sankce pro společnosti bez potřebných licencí je na místě, naprosto souhlasím. Ale jakýkoliv regulační úřad nic nenadělá s reklamním makléřem.

  5. JP
   JP

   Pořád dokola. Vy jste nepochopil, že tento článek je o varování před Questrou Holdings ze strany belgického finančního regulátora FSMA. Jestli to nazýváte „špiněním“, tak přimějte FSMA, ať své varování před podvodem Questra Holdings stáhne, a my pak upravíme tento článek. Na tomto webu publikujeme aktuální varování, která se k nám dostanou. Jsou tu už varování před stovkami společností. Snažíme se jich pokrýt co nejvíc.

  6. Richard

   Prosím o důkaz, že zmiňované regulační úřady zahájili řízení proti společnosti QUESTRA WORLD a dále prosím o výsledek tohoto správního řízení. Nestačí mi pouze Vaše slovo -PŘEDPOKLÁDÁM- jinak je to jen plácnutí do vody.

  7. JP
   JP

   To, že regulátoři publikovali veřejná varování před Questra Holdings a Questra World, je samo o sobě důkazem, že činí kroky proti této společnosti. Jaké jsou v jednotlivých zemích další postupy a procedury, nehodlám kvůli vám zkoumat, ale jak jsem uvedl, tak předpokládám, že další budou, stejně jako v případě WSM Robot po varování ze strany ČNB přišly kroky orgánů činných v trestním řízení.

  8. Tomas

   Fakt dobré příklady firem bez licencí poskytovat finanční služby… Recyclix dostal stopku v Itálii, protože podle italského CONSOB k tomu licenci potřebuje. A to je jen začátek. 😉

   http://www.consob.it/documents/46180/46181/d19799.pdf/f63db0ee-6a78-4c86-909c-20e6165531be

   … a už se o tom píše i česky na tomto serveru.
   https://a1finance.cz/investice/consob-prodlouzil-zakaz-pusobeni-spolecnosti-recyclix

   Mimochodem – firma provozuje reklamní činnost, přesto na svých webových stránkách nabízí investici a její zhodnocení a všichni, kdo Questry atd. zastávají mluví o tom, jak jim zhodnocuje jejich vklady. Dokáže mi tohle někdo vysvětlit?

  9. Richard

   Nechcete kandidovat do politiky? Jsem o tom naprosto přesvědčený, že bychom o Vás v blízkém budoucnu ještě hodně slyšeli. Potom byste už neměl ale tolik času sledovat detektivní příběhy Perryho Masona, který tak často v soudních řízeních svých případů používá slůvko – IRELEVANTNÍ…….

  10. JP
   JP

   Další pádný a pro tuto diskuzi relevantní argument z Vaší strany, tleskám.

  11. PONZI

   …tak to tlieskam aj ja 🙂 …nemam slov…ale je to tak vzdy – dojdu logicke protiargumenty a pridu urazky a zosmiesnovanie oponenta 🙂 …klasicke spravanie sa obhajcov podvodov 🙂

 3. PONZI

  Dovolim si vniest do tejto diskusie trosku jednoduchosti – toto je pre vsetkych obhajcov podvodu Questra Holdings:

  Ak su tvrdenia a informacie v prezentaciach Questra Holdings a A.G.A.M pravdive – v tom pripade sa o tejto vynosnej serioznej spolocnosti museli napisat stovky az tisice clankov na serioznych webovych portaloch venujucim sa financinam a investovaniu!!!

  Mne osobne tu stacia len 3 odkazy na taketo clanky!!! ano, mali by ich byt tisice ak Questra Holdings o sebe neklame…mne stacia iba 3!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

  …pokial sa tu tie odkazy neobjavia – ani len nema dalej zmysel sa bavit o tom ci sa jedna o podvod alebo nie 🙂 …odpoved je jasna kazdemu…

  Tak sup sup, cinte sa – mate jedinecnu moznost vsetkym dokazat ze Questra Holdings je seriozna uspesna spolocnost ktora podnika legalne 🙂

  …………..PS: urazky, vulgarizmy a zosmiesnovanie bokom prosim 😉

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   To je jedna a ta samá tisková zpráva vydaná Questrou a umístěná v médiích za peníze. Jinými slovy PR práce Questry, to není žádný článek sepsaný třetí stranou.

  2. PONZI

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   …este raz: „stovky az tisice clankov na serioznych webovych portaloch venujucim sa financinam a investovaniu!!!“

   …odkazy, ktore ste sem dali nemaju absolutne nic spolocne so seroznymi portalmi venujucim sa financiam ci investovaniu…su to zaplatene PR clanky…

   …ak to myslite vazne, tak ste vo svete internetu stratena existencia…

  3. JP
   JP

   Tak to je video, které si natočila a zveřejnila sama Questra. To, že k němu napsala, že je pro Bloomberg, vůbec nic neznamená. Mohla tam klidně napsat, že je to třeba pro papeže, je to její video a její kanál.

  4. PONZI

   Pan Richard,

   toto video som uz raz pozeral, ale dakujem Vam ze ste mi ho pripomenuli – akurat sa chystam napisat na vedenie Bloombergu aby sa mi vyjadrili k spolupraci s Questra Holdings…odpoved bude urcite zaujimava 😉

   …predpokladam, ze odpoved bude podobna ako z Ceskej Sporitelne, ktorej dobre meno a logo nezakonne zneuzil A.G.A.M 🙂

  5. PONZI

   …spolupraca Questra Holdings – Bloomberg je uz v stadiu preverovania – email bol poslany na najkompetentnejsie osoby: Ben Katz, Viktoria Degtar a Mark Froude…

 4. Richard

  Je mi Vás líto, svět není jen negativní místo, kde všichni všechny podvádějí. Pozitivní myšlenka má stokrát větší sílu než ta negativní. Psali jste tady někdo, že jsme Questrou zaplacení, abychom psali a kopali za společnost. Nikdo mi nic nedal, nikdo mě o nic nežádal. Vážím si spolupráce s Questrou a sám na sobě jsem si vyzkoušel, že jste lhali Vy, s tvrzením, že Questra vyplácí malé částky. 40000 lidí věříme této skvělé společnosti, což je velké číslo a pár negativních škůdců tady to zkrátka nezmění. Přeji všem, ať se máte tak dobře jako já a vnímejte krásy co nám život přináší ….. Příjemné prožití adventních dnů ?-)

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   Pořád dokola. Belgický finanční regulátor FSMA varoval, že je Questra Holdings neregulovaná společnost a podvod typu Ponzi. Rakouský finanční regulátor FMA varoval před Questra Holdings a Questra World, protože podnikají nelegálně. O tom jsou naše články. Nikdo z nás tady neříkal nic o tom, kolik Questra vyplácí. Říkáme jen, že Questra Holdings je zcela jistě podvod typu letadlo, a to nejen proto, že to říká finanční regulátor FSMA. Dokazují to také vaše lživá tvrzení o tom, jak Questra spolupracuje s Bloombergem či Facebookem.

  2. Richard

   Ano, pořád dokola. V regulačním úřadě sedí zase jen lidi!!!! Kolik je rádoby odborníků všude kolem nás a jak to nakonec dopadá. Samé chyby, jen těch kauz v ČR, šílenost. QUESTRA je reklamní makléř, ano, až od ledna tohoto roku, po společné fúzi s A.G.A.M.. Momentálně mají všechny finanční regulační úřady světa smůlu, už to pochopte a nic s Questrou neudělají. Jakmile nepřijímáte finance, finance nevyplácíte, finanční služby neposkytujete. Můžete řešit A.G.A.M., ale ne QUESTRU. A prosím, nezaměňujte síťový marketing s pyramidovými schématy. A když je to tady takové společenství lidí, co všechno ví, můžete mi odpovědět, proč Questra založila provizní systém na MLM, stejně jako americká firma Amway a stovky dalších? Vždyť samotná firma Herbalife je už přes 30 let na trhu a tolik lidí ji prohlašovalo za podvod……

  3. JP
   JP

   Jasně, finanční regulační úřady v Rakousku a Belgii nevědí, kdo potřebuje licenci, ale víte to Vy a Questra… Mám pro vás novinku, regulační úřady mají pravomoc posuzovat, jestli tu licenci Questra potřebuje nebo ne. A pokud se to Questře nelíbí, může jít k soudu. Ale Questra Holdings je evidentně čistá jak lilie, když se narychlo přejmenovává na NR1 Team, místo aby regulačním úřadům dokázala svojí pravdu. A jen tak mimochodem, umíte vůbec číst? Na stránce Questra Holdings se přímo uvádí, že Questra nabízí investiční balíčky s návratností až 312 % ročně (https://a1finance.cz/wp-content/uploads/2016/12/questra.jpg) To, že taková návratnost je holý podvod typu Ponzi, jsme tu už několikrát probrali. Ale čemu na „Questra nabízí investiční balíčky“ nerozumíte, abyste tvrdil, že Questra finanční služby neposkytuje?

  4. PONZI

   Pan Richard,

   napisat nieco taketo: „pár negativních škůdců tady to zkrátka nezmění“ je vyslovene smiesne, kedze sa tu bavime o varovaniach zo strany statnych financnych regulatorov………..vy sa z nas snazite urobit klamarov s tym, ze vsetko co piseme nie je pravda, ale my nie sme ti, ktori tieto varovania oficialne vydali…………ked chcete niekoho presviedcat, preco teda nenapisete alebo nezavolate do FSMA? alebo sa snad pasujete za vacsieho odbornika ako zamesntava tento urad? …to uz by bolo trosku privela, ci? 🙂 ……….a na zaver dodam, ze kazdy podvod nejako zacina a nejako konci…zatial tu mame varovania zo strany Belgicka a Rakuska, ale tym to urcite nekonci………..to mi mozete verit……………….a samozrejme aj ja Vam prajem pekne sviatky, dufam ze, tieto vianoce bude aspon sneh 🙂

 5. Erik

  😀 😀 tieto „diskusie“ 😀 PONZI, JP nech sa páči podám trestné oznámenie, sye si takí istí že je to podvod nech sa páči nikto vám nebráni poďte všetkých ochrániť a nie tu robiť takúto grotesku 😀 Richard tak isto, kludne sa.to dá posunúť firme 🙂 pán JP a čo keď vám poviem že zobchodovať sa dá kľudne aj 10 percent týždenne? 😀 a teraz mi známi zveril financie a obchodujem s nimi potrebujem na to.povolenie? 😀 preboha ľudia preberte sa 😀 od začiatku roku mám profit 180 percent omg veď vlastne ja som asi pyramída 😀 ďakujem ďakujem

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   A1Finance.cz je zpravodajský server a v tomto článku přinesl zprávu o varování belgického regulačního úřadu před Questra Holdings. Příslušné evropské úřady o Questře tedy už vědí a určitě si s ní poradí. Já nemám důvod podávat trestní oznámení, protože mi Questra nic neudělala. Nejsem tak hloupý, abych věřil, že mi Questra zhodnotí peníze o stovky procent ročně. Kdyby tohle dokázala, tak jsou jí plné noviny jako Financial Times, Wall Street Journal a podobné. V seriózním tisku ale o Questře není nic, co by dokazovalo, že je to seriózní investiční společnost. K vašim otázkám, pokud známému investičně obchodujete peníze, tak ano, měl bystem mít licenci národní banky. K vašim údajným ziskům z obchodování se nemíním vyjadřovat, protože byste je nejdřív musel dokázat. Ale obecně řečeno, pokud dokážete zhodnocovat kapitál o 180 procent ročně, otevřete si hedgový fond, budete nejlepší na světě a velmi rychle dolarový miliardář. Pak se nebudete muset otravovat v internetových diskuzích a bránit projekt, před kterým varují finanční regulátoři…

  2. mato

   a ked poviem ze som bol v questre osobne po kancelariach a podobne co este tu napises???

  3. Richard

   Kdyby se udělovala cena NEGATIVISTA ROKU 2017, všem je jasné, kdo by byl vítěz. A že to nic nedokazuje? Ale dokazuje, Questra není nějaká virtuální společnost, kterých je tolik na internetu a aspoň v tomto je právě velký rozdíl. Firma se zaměstnanci má úplně jinou váhu, než virtuální projekt……

  4. JP
   JP

   Madoff měl taky reálnou firmu s reálnými zaměstnanci, ale protože to také bylo Ponzi schéma, jako Questra Holdings, tak teď sedí na 150 let ve vězení… A pozitivizmus ve vztahu k podvodům ode mě skutečně nemůžete očekávat.

  5. mato

   jasne aj recikling je podvod nie tam mi tiez olatia je tam dokonca produkt co k tomu povies negativista piramida ,podvod,ponzi co to je pan mudri????

  6. mato

   nic to nedokazuje mna uz asi fakt drbne tebe ani ked ukazem na vlastne oci realne veci tomu neuveris veris vobec ze existujes asi nie…

  7. JP
   JP

   Od zastánců Questry jsme tu nic reálného neviděli, jen samé snadno vyvratitelné lži, které jsme tu postupně vyvrátili. A pár tiskových prohlášení a videií, které si udělala Questra sama…

  8. PONZI

   „nech sa páči podám trestné oznámenie“ – nech sa paci, podajte trestne oznamenie na belgickeho financneho regulatora FSMA, taktiez na rakuskeho financneho regulatora FMA a nezabudnite podat trestne oznamenie aj na vlastnika domeny na ktorej sa nachadza tato celkom pekne a vystizne spisana analyza o Questra Holdings – http://behindmlm.com/mlm-reviews/questra-world-review-russian-scammers-ipos-african-banking/ ………………najpravdepodobnejsi scenar: „Russian scammers using Spanish puppets to front their Ponzi scheme. Funds are laundered through a remote African island bank, which is unlikely to trip money laundering filters.“

 6. Nora

  Takových společností, které měly kanceláře, konference, dokonce známého bohatého majitele, těch už bylo – Zeekrewards, BannersBroker, Uinvest – to jsou jen příklady, bylo jich mnohem víc. Je jasné, že peníze tam nerozmnožují, jsou vypláceny z vkladů daších lidí a jednou dojdou – takže je celkem jedno, jestli je licence nebo ne… Vydělají lidé, kteří se zapojili včas, a hlavně ti, kteří dokázali zaregistrovat co nejvíc lidí s velkými vklady. Obhájci Questry buď vědí, o co jde, ale kvůli svému prospěchu to nepřiznají, nebo jsou to hlupáčci. Tak ať si každý z nich vybere sám…

  Odpovědět
  1. Mato

   Je jedno o aký biznis sa jedná vždy sa nájdu presne takýto ako ste vy mila pani v recyklingu mam vklad1000 eu a chodi z toho 140 mesacne kolko je to percent pani je to piramida vyplácajú v pohode uz 10 mesiacov to znamená že som už 400 v pluse áno žiadna banka mi toto nedá a viete prečo pani lebo samotné banky sú piramida oni disponujú z vašimi peniazmy zarobia možno niekedy aj 150% ale vám vyplácajú omrvinky a smejú sa preto sú nešťastný keď ich ľudia obchádzajú čím je typický príklad bitcoin napr. a ešte vám tu niečo poviem aby ste boli múdrejšia banky sa kryptomenu veľmi boja lebo ich obchádza do budúcna sa bude používať len kryptomena banky skrachuju peniaze ako hotovosť definitívne vimyznu toľko k tomu že viem veci ktoré vám večer v spravach nepovedia pani a nakoniec k tým 400 za dva mesiace to bude 480 takže páni za rok skoro 50% zurocenie piramida??? Ja si skôr myslím za šikovnosť a možnosť obísť banky ktorých čaká do budúcnosti krach či už tomu veríte alebo nie hlavný priklad bolo grecko ako obmedzili ľudí pri bitcoineto nehrozí nikdy asi toľko rozmýšľajte už trochu keď robím transakcie cez bitcoin je to vždy prevedene za 15 sekúnd a to podotýkam BEZPLATNE kam kolvek na svete žeby ďalšia piramida a zarabam len na tom za bitcoin stale stúpa hm samé piramida pre info bitcoin už fičí 10 rokov v pohode piramida bodaj bi bolo viac takých piramida mi šikovný vždy z toho získame lebo máme info. a vy krityci sa tu budete vždy len utapad lebo ste nikdy možno nezarabali a ani nebudete s takýmto zmýšľaním 😉

  2. JP
   JP

   Všechny Ponzi na začátku nějakou dobu fungují, aby nalákaly co nejvíc vkladatelů. Pak to zakladatelé zabalí a zmizí i s penězi. Co se týče digitálních měn, tak jim fandím, ale rozhodně to není tak triviální, že je stačí nakupovat. Rozhodně není pravda, že bitcoin stále stoupá. Na digitálních měnách se dělá hodně tunelů, což pak shazuje jejich kurzy, největší z nich byl na Bitcoinu MtGox. Pak vám hodnota takové měny spadně během chvíle o 80 % a třeba Bitcoin se na svá maxima zatím nevrátil, takže můžete velmi snadno prodělat. Bitcoin měl maximum přes 1100 dolarů a pak sletěl na 200 dolarů. Teď je přes 700.

  3. mato

   bitcoin zase vyleti nad 1000 dolarov len pre vase info preco???? tu negativistom hovorit nebudem,,,

  4. JP
   JP

   Jestli bude opět bitcoin přes 1000 dolarů je šance 1:1. Nikdo to s jistotou říct nemůže, tak fungují finanční spekulace.

  5. Neplecha

   Konečne to tu niekto napisal…na HYIP-e zarobia len šikovni, ktori vedia o co ide, a stastlivci. Vsetci ostatni sa na ich uspech skladaju z vlastnych penazi. Este vela vody pretecie, kym sa cely biznis s podobnymi systemami naplno prevali, pretoze stale je „tam vonku“ dost naivnych ludi (a neinformovanych).
   Questra je pre prostacika prepracovany HYIP. Odkazuje na iny, zamorsky projekt. Predstavuje manazerov, sidlo, zmluvy a dokumenty. Vysoky vynos samozrejme splni svoju ocakavanu ulohu. Questra ma sancu nejaky rok prezit a na konci zanecha vela nestastnych ludi a rodin.
   Ak silno chcete investovat, kupte si radsej Bitcoin…

  6. mato

   jasne aj recykling je piramida aj lyoness je piramida vlastne nic nemoze fungovat podla niektorych tu a mimochodom bitcoin stupa..len treba vediet kedy ho predat a kedy ho kupit ale to vam na nos vesat nebudem lebo vy to pokazite este aj biznis ktory fakt roky funguje utapajte sa dalej vo vasom svete.

  7. JP
   JP

   Bitcoin roste teď. Ale není to tak dávno, co také padal, stačí se podívat na graf: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/
   „len treba vediet kedy ho predat a kedy ho kupit“ – ano, to platí o všem, o komoditách, akciích, měnách, indexech… Lidé, kdo to skutečně vědí, jsou velmi bohatí a nemusí riskovat své peníze u Ponzi podvodů, jako je Questra.

  8. Richard

   Co se tady ztrapňujete svou neznalostí? Zjistěte si aspoň pár info, než tady plácnete ty svoje výplody z hlavy. Questra funguje na trhu od roku 2009 a investiční portfólia pro investrory přidala v roce 2014. Z čeho by firma žila 5 let? Ani si nedovedete představit, kolik investorů z celého světa urážíte slovy o hlupáčcích. Investiční portfólia jsou pro investory tři roky, celý systém je propracovaný a spravedlivý, jenže Vy si nic nezjistíte. Minulý týden jsem si nechal proplatit 5000 euro, takže nemáte pravdu, že vydělají jen Ti nahoře a co byli v systému mezi prvními. Závist, neznalost, neschopnost a negativismus, pravá Češka jak poleno + dalších tady spoustu Vám podobných. Ale smát se budeme MY, já už určitě…….

  9. JP
   JP

   Od roku 2009, vážně? Podle španělského obchodního rejstříku byla Questra založena letos: https://www.infoempresa.com/en-us/es/company/questra-world-global-sl
   A to dokonce ještě pod jiným názvem: ABISAL ASOCIADOS 21 SL, až později se přejmenovala na Questra World.
   A živnostenské oprávnění má jen na nákup a prodej nemovitostí a konzultantskou činnost, takže ostatní věci dělá nelegálně…

  10. PONZI

   Pan Richard,

   „Questra funguje na trhu od roku 2009“ – nie, nefunguje – je to iba tvrdenie podvodnikov z Questra Holdings 🙂 …………..vsetci dobre vieme ake informacie obsahuju prezentacie Questra Holdings, takze nam tieto veci nemusite neustale kopirovat…………….

   …tak este raz Pan Richard, jedine co vy robite je to: ze sem stale dookola kopirujete tvrdenia z Questra Holdings…………..opakujem este raz – „TVRDENIA“!!!!!!!!! nie fakty a uz vobec nie dokazy o fungovani spolocnosti………..takze pokial viete tieto tvrdenia aj niecim podlozit – dat aspon par odkazov na seriozne clanky o podnikani spolocnosti SFG Group ako uvadza sama Questra v prezentacii (mali by ich byt stovky – mozno az tisice, kedze sa jedna podla Vas o uspesnu a serioznu spolocnost :))……..sem s tym 🙂 ………..asi sa mi pokazil Google, ked som o existencii alebo cinnosti spolocnosti SFG Group nenasiel absolutne nic 🙂 ………………………………..nahoda? alebo dalsie klamstvo v podani podvodnikov z Questra Holdings………………asi vacsine ludom jasne 🙂

 7. Richard

  https://www.youtube.com/watch?v=fTs2VNzSotU

  Krásně natočený herecký výkon pro lidi, že Ponzi a PM. Aspoň jména jste sem mohli dát, za co se schováváte? Četli jste si vůbec někdo, kam sahají dlouhé prsty Rotschildů a pro tuto rodinu není problém NIC. Objednaný článek u finančních regulátorů je taky hračka, protože se těmto mocným rodinám nelíbí, že jdou peníze mimo bankovní sektor a že by mohli mít jednotlivci peníze. Chtějí z nás hloupé a poslušné ovce, co dávají peníze do BANK a chodí poslušně do práce. QUESTRA vadí těmto mocným, mnoha lidem už změnila život, ale Vy to nechcete vidět, jste závistiví. Přečtěte si, co napsal Karel Gott o vlivných rodinách, co řídí svět už více než 200 let!!!!!!

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   OMG :O Já si spíš myslím, že proti Questře bojují UFOni, protože Questra ohrožuje intergalaktickou finanční stabilitu. Lidem totiž vydělává peníze zadarmo, takže přinese konec chudoby a nezaměstnanosti nejen na celém světě, ale i v galaxii a přilehlých oblastech vesmíru 😀

  2. mato

   pan jp vsetkym nie viete komu nie takym ako ste vi takym ludom nie pocujte vzdy je to tak v kazdom multilevele je to tak ze iba ť percent ludi vzdy buduje siet a ty zvisny su iba uzivatelia a pametajte si jedno multilevel je system odmenovania stale si to moc ludi myli s piramidov alebo s ponzi a ked sa ich spytam nech mi definuju slovo piramida alebo ponzi cumia ako tela na nove vrata hovori vam nieco OVB ak ano potom bi ste mali vediet ze ludia ktory to riesia aktivne je to tak isto multilevel ale podla vas piramida ktora funguje velmi dlho gratulujem vam vsade kde je MLM je podla takychto ludi ako ste vy piramida ludska tupost nepozna hranic ale bavim sa tu na vas ale nema zmysel tu z dezorientovanimy ludmi stracat cas je len vidiet ze ste nikdy neriesili ziadnu siet asi takze zbohom a dufam ze si raz budete buchat hlavy o steny ze ste do questry neinvestovali skor na zaciatku aj facebook kritizovali taky ako vy ze to nikdy nemoze fungovat a dnes ???? miliony pripojenych a zavislich na FB ludi PIRAMIDA….

  3. JP
   JP

   Člověk, který neví, co je to interpunkce, a který sepíše celý svůj příspěvek do jedné věty, tu ostatní nazývá dezorientovanými…

  4. PONZI

   Pan Mato,

   „ale podla vas piramida ktora funguje velmi dlho gratulujem vam vsade kde je MLM je podla takychto ludi ako ste vy piramida ludska tupost nepozna hranic“ – toto je absolutne nerelevantny komentar k danej teme, kedze clanok je o podvode zvanom Questra Holdings, ktory funguje na baze ponziho schemy.

   Definicia Ponzi schemy: „V Ponziho schéme investori vkladajú svoje peniaze prevádzkovateľovi s cieľom ich zhodnotenia. Prevádzkovateľ vypláca výnosy z vkladov neskorších investorov a obvykle sa pri tom snaží vzbudiť dojem, že ide o zisky z finančných operácií.“ – toto je pripad Questra Holdings, pretoze Questra Holdings okrem prijimania vkladov od investorov realne nevykonava ziadne ine cinnosti a to vratane obchodovania s cennymi papiermi a dalsimi nezmyslami, ktore si uvadzaju na svojom webe ci prezentacii………..okrem tvrdeni Questra Holdings neexistuje jeden jediny dokaz o tom, ze Questra Holdings nejake ine cinnosti vykonava – o tomto je podstata podvodu Questra Holdings – Ponzi Schema………………

   „hovori vam nieco OVB ak ano potom bi ste mali vediet ze ludia ktory to riesia aktivne je to tak isto multilevel ale podla vas piramida“ – OVB nema nic spolocne s pyramidovou hrou alebo ponziho schemou tak nerozumiem tomu o co Vam ide a preco si zacinate nezmyselne vymyslat, ked to tu nikto z nas netvrdi……….OVB je spolocnost, ktora zamestnava financnych sprostredkovalov – kazdy z nich musi mat licenciu v NBS – kazde jedno meno financneho sprostredkovatela sa da na strankach NBS overit! OVB sprostredkuva realne financne produkty, Questra ponuka iba peknu rozpravku na svojom webe 🙂

   „aj facebook kritizovali taky ako vy ze to nikdy nemoze fungovat a dnes ???? miliony pripojenych a zavislich na FB ludi PIRAMIDA….“ – k tomuto sa da uz len tazko vyjadrit, ked Vam obhajcom podvodov zacnu dochadzat logicke argumenty, tak si zacinate vymyslat, zosmiesnovat a urazat 🙂 klasika 🙂

   …ale dakujem aj za takyto komentar: aspon sa opät potvrdilo ake typy ludi sa biju za podvod zvany Questra Holdings 🙂

  5. PONZI

   Pan Richard (alebo Pan Martin? :)),

   „protože se těmto mocným rodinám nelíbí, že jdou peníze mimo bankovní sektor “ – dalsi meganezmysel z vasej strany 🙂

   Questra Holdings vyuziva sluzby „Bank of Cyprus“ a „Ecobank“ = dve velke banky, ktore su sucastou svetoveho bankoveho sektora 🙂

   ………….. Pan Richar, Pan Martin: to, o co sa tu vy dvaja alebo jeden 🙂 snazite bude mat na ludi presne opacny efekt ako si zelate…ktokolvek si precita Vase komentare – silno pochybujem, ze sa niekedy odvazi investovat do podvodu zvaneho Questra Holdings……………..ale zjavne si vase „inteligentne“ argumenty a vystupovanie v tejto diskusii neuvedomujete 🙂

  6. JP
   JP

   A protože to píšou na AC24, tak to musí být pravda. Všechno, co se píše na internetu, musí být pravda, že? 😀 V každém případě je z pohledu Questry úplně jedno, jestli chce rodina Nováků nebo jiná ovládnout svět, prostě jen vytváříte další mlhu.

  7. Richard

   Mlhu? Vy máte fakt dost!!!! Vše souvisí se vším. Vy negujete absolutně všechno, lidi jako Vy by neměli mít vůbec přístup psát do diskusí. Podobně psal o těchto rodinách i pan Karel Gott, člověk, kterého si já nesmírně vážím a který v životě něco dokázal. Neschovává se za anonymní zkratky typu JP a PONZI……. Přečtěte si ten článek, investujte do něj trochu svého času.

  8. JP
   JP

   Vy říkáte, že rodině Rothschildů leží Questra v žaludku, protože zadarmo zhodnocuje lidem kapitál o stovky procent ročně, a proto si Rothschildové objednali falešná varování u belgického a rakouské finančního regulátora, že je Questra podvod, protože jí chybí potřebná licence, nabízí naprosto nereálné výnosy a její prezentace jsou plné lží. A musí to být pravda, protože to říká Karel Gott a A24. A když se odvážím to zpochybnit, neměl bych vůbec psát do internetových diskuzí.

   Na to si myslím každý udělá názor sám, k tomu netřeba žádný komentář.

  9. PONZI

   Pan Richard,

   kedze som Vas opät presvedcil, ze tu zavadzate a klamate:

   „protože se těmto mocným rodinám nelíbí, že jdou peníze mimo bankovní sektor “ – dalsi meganezmysel z vasej strany

   Questra Holdings vyuziva sluzby „Bank of Cyprus“ a „Ecobank“ = dve velke banky, ktore su sucastou svetoveho bankoveho sektora

   A jedina Vasa odpoved, na ktoru ste sa v tomto pripade zmohli je, ze som zaslepeny vlastnou dokonalostou a diskusiu uzatvarate tym, ze si mam precitat clanok o rodine, ktora ovlada svet na konpiracnom portaly AC24…………………ak akceptujete informacie a clanky z podobnych portalov ako pravdu – potom sa necudujem, ze verite podvodnikom z Questra Holdings………………doporucujem, aby ste si precitali vsetky svoje komentare v tejto diskusii a nasli aspon jednu jedinu vetu, ktora nejakym sposobom dokazuje to, ze Questra Holdings nie je podvod! – o tomto je tato diskusia…………nie o konspiracnych weboch, nie o rodinach co ovladaju svet, nie o mimozemstanoch ani o lochneskych obludach……………………………………

 8. Richard

  Přesně tak, na to si opravdu každý sám udělá svůj názor a taky na to, jakým způsobem jste to napsal Vy. Umíte dokonale otáčet texty, jak se Vám to hodí a inteligentní a prozíraví lidé Vás okamžitě odhadnou. Vy nedokážete v životě nikdy nic pořádného, se svým přístupem a celkovým pohledem na věci. Ještě že byli lidé do hloubky dějin, kteří experimentovali, posunovali nás kupředu a neposlouchali negativisty, kteří jsou jen brzdy a brzdami zůstanou. Vy tady budete JP ještě za deset let jen negovat všechny články, víc nedokážete. Příkladem je třeba společnost Google, která je nejrychleji se rozvíjející a nejdražší firmou na světě. Kolik negativistů je odrazovalo, ale oni si šli za svým a slaví úspěch. Stejně tak firma Bloomberg, Starburst a tisíce dalších. Všem z Questry, protože už 3 roky máme výplaty každý pátek, přeji minimálně dvakrát tolik pátků a stále ten skvělý pocit, když se to připíše do BALANCE. Dnes nám přibyly limity k VISA kartám, tak si je v lednu všichni užívejte. Je to můj poslední komentář tady a Vy negativci, uduste se v negativitě a závisti….. 🙂

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   Nevím o tom, že by legálně podnikající firmy Google, Bloomberg nebo Starbucks někdo někdy odrazoval. Zatímco Questra podniká nelegálně, a proto před ní varují finanční regulační úřady.

  2. Mato

   Zdravim páni jp no čo hovoríte na bitcoin zase som zarobil a ešte zarobím preco? Lebo sa tu neutapam ako vy a venujem sa realite oQuestre sa pochopiteľne už nebudem ani baviť ako vám to tu už napísal človek predomnou vy tu budete ešte aj za 10 rokov😂

  3. JP
   JP

   … zatímco Vy už tu nebudete, protože Vám Questra uteče s penězi, takže už Vám nezbyde ani na připojení k internetu 😀

  4. PONZI

   „Přesně tak, na to si opravdu každý sám udělá svůj názor a taky na to“ – presne tak! 🙂 aspon v niecom sa zhodneme…naratal som tu od Vas 26 komentarov, ktorych vypovedna hodnota = 0! …cely cas ste sa tu niekoho snazili presvedcit o tom, ze Questra Holdings nie je podvod, tym, ze ste iba cely cas kopirovali do tejto diskusie klamlive a nepreverene informacie od podvodnikov z Questra Holdings……….ani jedno jedine tvrdenie, ktore ste sem napisali ste nikdy nicim nepodlozili……..stale dookola to iste…………a ked uz ste ostali uplne bezmocni, zacinate temu otacat na rodinu, ktora ovlada svet a date sem link na konspiracny portal……………………..TAK TO MATE PRAVDU – NA TOTO SI UROBI NAZOR KAZDY SAM 🙂 – nikdy v zivote sa po precitani vasich komentarov neodvazi posielat peniaze do Questra Holdings 🙂

   …………..a nazyvat niekoho zavistlivcom a negativistom len preto ze narozdiel od Vas rozmysla a informacie si preveruje je vrchol drzosti…aj to o Vas vela vypoveda 🙂 …dakujem za Vase komentare a prajem vela uspechov v Questra Holdings…myslim ze este par mesiacov budu vyplacat…potom sa Ponzi zosype 😉

  5. mato

   Pocuj pomzi toto takyto ako si tvrdili aj o inych biznisoch a co ked to budu vyplacat dalej rok ,dva ,tri atd.. co potom napises chod si buchat hlavu o stenu potom nad svojou tupostou ja som strasne zvedavy a chcel bi som vidiet vas kysle ksichty potom …

  6. Thomas

   Zaujímavé večerné čítanie pol roka vydania tohto článku. 🙂
   Keď si predstavím že Questra vám vráti vklad za 4-5 mesiacov tak to sa naozaj oplatí búchať tú hlavu o stenu 🙂
   Ešte stále funguje a ako kolega vravel ešte veľa úspešných piatkov nás čaká 🙂

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *