FSMA varuje před Questra Holdings

FSMA varuje před Questra Holdings

Belgický finanční regulátor FSMA upozornil na zjevné Ponzi schéma pod názvem Questra Holdings.

Questra Holdings se prezentuje jako investiční společnost, která dokáže zajistit 4 až 6% zhodnocení finanční prostředků týdně nebo až 312% zhodnocení ročně.

Tato čísla sama o sobě signalizují, že se jedná o HYIP program na bázi Ponzi schématu, kdy jsou zisky vypláceny z vkladů nových klientů, dokud se systém nezhroutí kvůli nedostatku vkladů.

Ovšem nejen proto před Questra Holdings varovala FSMA. Společnosti totiž také schází finanční licence, kterou potřebuje, aby mohla své služby poskytovat v rámci Evropské unie.

A vzhledem k deklarovanému sídlu ve Španělsku je pro legální fungování evropská licence nutná, ale Questra Holdings ji nemá.

Před Questra World a AGAM varoval také britský regulátor FCA.

Questra World a AGAM si vysloužily upozornění také ze strany Národné banky Slovenska.

Upozornění na společnosti Questra a AGAM vydala také Česká národní banka.

NR1 Team

Nedlouho poté, co před Questra Holdings a Questra World varoval také rakouský finanční regulační úřad FMA, se na webu Questry začal objevovat nový název NR1 Team a doména Questra-Holdings.net je přesměrována na Nr1-team.net.

Podobné články

237 komentářů

 1. PONZI

  Dobry den prajem,

  mam tu pomerne humorne novinky ohladne Questra Holdings – web, ktory to cele zastresoval a kde bola nakreslená štruktúra spoločnosti: „Questra Holdings zahrna QuestraWorld (marketing) a AGAM (investicny fond)“ – http://questraholdings.com/ momentalne nefunguje :), ked som pozadoval informacie od Questra Holdings prostrednictvom mailu info@questraholdings.com, odpisali mi, ze informacie mi poskytne Questra world prostrednictvom mailu support@questraworld.es – posledna odpoved od nich: „Questra World Company has no relationship with Questra Holding Inc. The elements of our Company’s name are used illegally on the internet-page specified by you. In connection with this fact we will take appropriate measures to eliminate such breaches.“ (aku logiku by malo odkazat ma z Questra Holdings do Questra World, keby tie firmy nemaju medzi sebou ziadny vztah?????????) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 banda posahanych podvodnikov, ktori uz ani nevedia co komu odpisu!!!!!!! + prezentacie plne klamstiev z Questraworld na linku https://questraworld.es/presentation zmizli 🙂 …………nieco sa deje a podvodnikom z Questra Holdings to moc nevyhovuje, uvidime dalej………zeby prisiel pad uz tak skoro? nechajme sa prekvapit 🙂

  Odpovědět
  1. Richard

   Já jsem dal ten odkaz Vám, ne ostatním. Myslíte si, že jsem nevěděl, že své jméno a příjmení jako ADMIN neuveřejníte? Stále nechápu ale, čeho se bojíte. Máte stránky, zveřejňujete mnoho informací a ani se neumíte pod své komentáře podepsat? Z čeho máte strach?

  2. JP

   Napsal jste identifikační údaje někoho cizího. Je mi jasné, jak jste k nim dospěl, ale já to nejsem. A je mi úplně jedno, jestli tomu věříte nebo ne. Netuším, co tím sledujete, ale na této diskuzi o Questře to nic nezmění.

  3. Mato

   Zdravim vás pán Richard rad bi som sa s vami porozprával ak bi to bolo možné a zároveň gratulujem k 6 úrovni 😉

 2. Richard

  Lži? Všichni se můžou podívat na odkaz, který jsem uvedl ve svém předposledním komentáři. Spočítejte si sami, kolik poboček reklamního manažera vzniklo v Ruské federaci, kde je 85 územních subjektů a 22 republik, za poslední dva měsíce. A jestli si myslíte, že je to zinscenované, udělejte si výlet po Rusku a navštivte pobočky. Všechny pobočky uvádí název města, kde jsou otevřeny. Znovu připomínám, reklamní manažer, zprostředkovatel nepotřebuje vlastnit jakékoliv licence!!!!! Pobočka nepřijímá od právnických, ani fyzických osob finance a ani je nevydává. Není to přece tak složité pochopit. Všem lidem co jsou v AGAM přeji krásný dnešní páteční přípis v 19:00 hod 🙂

  Odpovědět
  1. JP

   Protože otevírání poboček v Rusku zakryje varování regulačních úřadů z Belgie a Rakouska před Questrou… Protože není důležité, co říkají regulační úřady, jež jsou k těmto otázkám povolány ze zákona, protože je nejdůležitější to, co o sobě říká sama Questra, i když jsou to zjevné lži (délka existence atd.)… Kdyby to nebylo smutné, byl byste k smíchu…

 3. Richard

  Po delší době se zapojuji mezi anonymní pisálky, co jen špiní nejlepší společnost na světě a nejsou schopni se pod své tvrzení ani podepsat. Ubohé a celé stránky A1Finance. Dává snad pan JP, či Ponzi peníze na charitu jakéhokoliv zaměření? Generální ředitel QUESTRA WORLD José Manuel Gilabert ano a nikde to nezveřejňuje. Posílám odkaz, podívejte se všichni. Cca za 14 – 20 dní letím do Madridu podepsat ředitelský kontrakt, který mi podpisem smlouvy odblokuje 20.000 euro. Mimochodem, v našem městě jsem už v jednání a budu otevírat pobočku reklamního makléře QUESTRA WORLD. A kdopak mi to zakáže? Finanční regulační úřad v Belgii? To sotva!!!!! Podívejte se v dalším odkazu na plánované investice pro následující roky společnosti AGAM.

  http://cadenaser.com/programa/2016/06/14/hoy_por_hoy/1465900787_178959.html

  http://www.chinanationalnews.com/index.php/nav/newsr/7904

  P.S. Ponzi a už nebuďte trapný s kecama, že je to zase nahrané v rádiu ve Španělsku a zjistěte si, kdo to s panem J. M. Gilabertem hovoří o pomoci neurologickým pacientům.

  Odpovědět
  1. JP

   Ono nestačí, že jsme tu vyvrátili všechny nepravdy, které šíří zastánci Questry, jako například o tom, že ta společnost existuje několik let (ve skutečnosti jen rok). Vy sem budete pořád nosit další a další podvrhy a nepravdy.

   Takže k Vašim odkazům: ten první je na článek o léčení mrtvice, s Agamem nebo Questrou nemá vůbec nic společného. Druhý odkaz je na placenou tiskovou zprávu, kterou si sepsal sám Agam a za 10 dolarů ji nechal publikovat na China National News. Za 10 dolarů si tam může kdokoliv nechat publikovat jakoukoliv tiskovou zprávu, viz. http://www.chinanationalnews.com/newsr.php?nrt=0&tp=pr&si=1286

   A nakonec k těm Vašim údajným obchodním aktivitám, jestli si na Slovensku otevřete pobočku Questry a budete nabízet finanční produkty Questry, tak si na Vás velmi brzy vyšlápne Slovenská národní banka, tím si můžete být jistý.

  2. PONZI

   Pan Richard,

   „Dává snad pan JP, či Ponzi peníze na charitu jakéhokoliv zaměření? Generální ředitel QUESTRA WORLD José Manuel Gilabert ano a nikde to nezveřejňuje. Posílám odkaz, podívejte se všichni.“ – na odkaze, ktory ste sem dali ( http://cadenaser.com/programa/2016/06/14/hoy_por_hoy/1465900787_178959.html ) je José Manuel Gilabert – zakladatel neurologickeho rehabilitacneho centra v San Fernando ( http://crnsanfrancisco.org/ ), je to uplne ina osoba, nie je to José Manuel Gilabert z Questra World 🙂 – kazdy, kto neveri, nech sa paci, dnesna komunikacia z FB 🙂 – http://imgur.com/a/lpJnm + FB stranka relacie, kde sa to odohravalo – https://www.facebook.com/hoyporhoy – kazdy im moze napisat a overit si to!!! …zas iba klamate!!! preco to neustale robite???

   „Podívejte se v dalším odkazu na plánované investice pro následující roky společnosti AGAM.“ – na linku, ktory ste sem dali ( http://www.chinanationalnews.com/index.php/nav/newsr/7904 ) je clanok z portalu, ktoreho administrator zverejnuje reklamne PR clanky za poplatok – tu je jeho ponuka – http://www.chinanationalnews.com/newsr.php?nrt=0&tp=pr&si=1286 – zverejnuje reklamne clanky za poplatok – napisane cierne na bielom!!!

   Pan Richard,

   popravde je mi z vas ako z existencie zle………..zavadzat, klamat, okradat, urazat………..nestacilo uz? …co ste to za cloveka? ……….cokolvek ste sem doteraz napisali bolo 100 % vyvratene vratane vaseho posledneho komentara…ste absolutny primitiv…nulovy prinos pre spolocnost…odteraz nebudem reagovat absolutne na nic, co sem napisete…mudrejsi ustupi…a vy mate od mudrosti dost daleko…

  3. Richard

   Ponzi, Ty sevzspamatuj a brzdi. To umí každý, být anonymní a urážet. Ty jsi primitivní. Dal jsem Vám tady oficiální vyjádření QUESTRA WORLD, že jako reklamní manažer a zprostředkovatel nepotřebuje licence.V Rusku vzniklo kolem 30 poboček QUESTRA WORLD za poslední 2 měsíce. Je to poradenské centrum investora pro investory. Vznikají po celém světě a nikdo je nezakáže, protože tyto pobočky nepřijímají, ani nevydávají finance. To ty Vaše mozky ani nepochopí. JP nerozezná ani Češtinu od Slovenštiny, já budu mít pro naši strukturu pobočku v ČR. Přijeďte se podívat, bude v Olomouckém kraji a dostanete a teď to slovo ZADARMO kafe z kávovaru Bugatti. JP píše že AGAM dává zadarmo peníze. Takže když se investuje do podílových fondů, tak nám banka dává zadarmo něco? Podívejte se všichni na pobočky QUESTRA WORLD v Rusku. Ponzi a nereaguj, zase bys napsal, jak je to vše zinscenovan a nikdo o Tvoje mozkové výplody nestojí…..

   https://vk.com/iquestra

  4. JP

   Pardon, v té dlouhé diskuzi jsem přehlédl „vaše město“. Takže po Vás nepůjde SNB, ale ČNB, protože „poradenské centrum investora pro investory“ potřebuje licenci, jedná se o činnost podléhající dozoru. K těm vašim dalším prázdným řečem se nehodlám vyjdařovat, nemá to smysl. Vždycky vypustíte nějaké lži, ostatní vám je prostřednictvím důkazů vyvrátí, a místo nějaké reakce ty důkazy úplně ignorujete a hodíte nový příspěvek s novou snůžkou lží…

 4. Erik

  Strašiaci maju za ulohu strašiť 😀

  Všetci čo hovoria o lietadle – prosím kupte si letenky do questra firmy v Spanielsku a tam priamo na mieste konzultujte svoje tvrdenia o ponzi 😀

  Odpovědět
  1. JP

   Přečtěte si celou tuto diskuzi, jeden člověk se tam podívat byl a Questra na udávané adrese vůbec není.

 5. Tulák

  Pán JP a Pán Ponzi neopisujte a nekomentujte veci ktoré sa Vás netíkajú neinvestovalii ste v AGAME tak čo riešite !!! STRÁŽNY ANJELI pekne zamestnanie .Účte sa viac lebo Vám chýbajú súradnice aby ste sa našli 😁😁😊

  Odpovědět
  1. PONZI

   Pan Tulak,

   „neinvestovalii ste v AGAME tak čo riešite“ – upozornujem ludi na to, ze Questra Holdings ma vsetky prvky podvodu (Ponziho schemy) a ja sa na rozdiel od Vas nemusim do podvodu aktivne zapojit aby som vedel, ze sa jedna o podvod 🙂 – na zaver upozornujem, ze tato diskusia obsahuje uz 174 komentarov a ni jeden z nich neobsahuje dokaz toho, ze Questra Holdings podnika legalne a nie je to podvod na baze Ponziho schemy………………………………

 6. Tulák

  Dobrý deň pán JP hovorí vám niečo slovo Webtrans akože sa nedá zarobiť ? dávam tam pôžičky na deň za 1.4 až 1.7 % a ľudia ich berú a questra má aj iné aktivity ktoré zaručujú vysoký výnos. A naše bankovníctvo je podvod a tam dávate peniažky. Neodrádzajte ľudí ktorí si chcú zarobiť …Je smutné že v tejto dobe sa nájdu takí neprajníci ako vy….

  Odpovědět
  1. JP

   Půjčky za 1,4 % až 1,7 % za den? To znamená s roční úrokovou sazbou 15990 % až 47005 %. Tomu se v každé civilizované zemi říká nehorázná lichva a je to trestné. Být vámi, moc bych se tím nechlubil.

  2. PONZI

   Pan Tulak,

   „A naše bankovníctvo je podvod a tam dávate peniažky. Neodrádzajte ľudí ktorí si chcú zarobiť …Je smutné že v tejto dobe sa nájdu takí neprajníci ako vy….“ – nase bankovnictvo je sucastou celosvetoveho bankoveho systemu, ktoreho sucastou je aj Ecobank (hlavny partner Atlantic Global Asset Management) – to znamena, ze Questra Holdings sa priamo a v plnej miere zapaja do toho isteho bankoveho systemu, ktory ste Vy oznacili za podvodny 🙂 – a Vy pan Tulak „expert“ na financie nas nazyvate neprejnikmi 🙂 velmi vtipne…………………samozrejme dakujem za komentar, ktory znova ukazuje ake typy „financne zdatnych“ ludi obhajuju podvod zvany Questra Holdings 🙂

  1. JP

   Sice nevím, co jste tím videem chtěl říct, ale já na něm vidím tohle: Nad vchodem do budovy je nápis Marla Center (http://www.marlacenter.es), což je něco jako kongresové centrum, které pronajímá prostory na různé účely (kongresy, školení, oslavy, virtuální kanceláře apod.). Takže si Questra něco na chvíli pronajala, aby mohla natočit video. To bude asi tak vše.

 7. Aaa

  Zdravím, prečítal som si všetky komentáre, zaujímavé tvrdenia. Len moc sa tu riešila Questra a mna viacej zaujíma činnosť a oprávnenia spoločnosti AGAM. Ich licencia, sídlo, história, do čoho tých 25 „profi“ správcov investuje. Nejake konkrétne informácie, nie týždenne výnosy za posledné obdobia ale skor číselne fakty. S akou sumou a do čoho. Lebo pri pravidelnom investovaní za desiatky rokov sa ukáže sila zloženého úročenia , taktiež nepochybujem o burze, startupoch, revitalizáciach, ale vsetko to chce cas a neverím tomu ze kúpia projekt za milióny, ďalšie do Neho vrazia a hned po prvých 5 dňoch su v ziskoch.. taktiež nejake hmatateľné dôkazy, konkrétne projekty. Nie 2 fotky letiska..Dakujem za pripradne odpovede a informácie.

  Odpovědět
  1. PONZI

   „Antonino Vieira Robalo – is a president of the Atlantic Global Asset Management C.A. investment fund, as well as a full-time staff adviser of the World Bank and a number of international projects in Luxembourg, France, Japan and the United States. He has two higher educations and more than 30 years of work experience on managerial positions in major public and private enterprises.“

   „Andrei Andreevich Abakoumov – is a Chief Executive Officer and Manager of the Atlantic Global Asset Management C.A. investment fund. He is a mathematician with higher education. He is an expert with special education in financial advising, trading and investment portfolios and funds management. He has a long-standing work experience over 20 years in the financial and banking sector in managerial positions. Currently, and for over than 16 years he has been residing in Cape Verde.“

   …………………..myslim si, ze toto hovori za vsetko: prezident AGAMu – Antonino Vieira Robalo – podla prezentacie je to clovek, ktory ma za sebou niekolko medzinarodnych projektov v luxembursku, vo francuzsku, v Japonsku a USA, ma 30 rokov skusenosti na manazerskych poziciach vo verejnom aj sukromnom sektore – skutocne dalsia pekna rozpravka…zadajme si toto meno do google a co zistime? absolutne nic!!!!!!!!!!!! o tejto osobe sa neda zistit absolutne nic…ak by bola pravda, co sa pise v prezentacii, tak o tejto osobe najdeme stovky az tisice clankov na portaloch venujucim sa financiam…………..nenasiel som ani jeden 🙂 okrem Questra Holdings a AGAM sa toto meno nikde inde nespomina…to je ale nahodicka 🙂 ………………co sa tyka viceprezidenta AGAMu – Andrei Andreevich Abakoumov – tak tu plati presne to iste 🙂 …………vsetko naznacuje tomu, ze tieto osoby su iba biele kone nastrcene ruskymi podvodnikmi 🙂 ………………takze asi tak……………….pekny den…

  2. Sova

   No a presne toho Abakoumova som si hľadala aj ja a našla som len jednu fotografiu a aj ta bola uverejnená na stránkach questri. A Toľko s tým všetkým narobili parady, konferencie a pod., tak aspoň tých fotiek tam mohli hodiť viacej 😀

  3. PONZI

   😀 …takze tak 🙂 ……….uz ked chceli robit podvod, nemuseli si davat na svoj web a do svojich prezentacii tolko nezmyslov 🙂 …uz hned v uvode kazdeho priemerne inteligentneho cloveka napadne si vyhladat v google nieco o tej „slavnej“ spolocnosti SFG Group, ktora uspesne fungovala od roku 2009 a v roku 2013 bola premenovana na Questra Holdings……………..a co sa dozvieme? nic!!! pretoze o tejto spolocnosti ani o jej fungovani neexistuje jeden jediny clanok napisany v obdobi jej udajnej existencie (2009 – 2012) …………..co viac dodat 🙂 klamu takmer vo vsetkom len sa tak prasi 🙂

 8. Mato

  Ja už fakt nemôžem odkiaľ do p… beriete tých 200 % niekto 700% že pán jp mne to stále pri mojom vklade vychádza okolo 80-90% ja už fakt nemôžem z niektorych ľudí nemožné aj na bitcoine som mal zisk tento rok 110% a keby som to tu na začiatku roka napísal jasne že podľa skeptikov bi to bolo nemožné ale je to tu a mimochodom v questra máte poistenie balíka týmto končím debatu zo skeptykmi len mi beriete energiu…

  Odpovědět
  1. JP

   Já zase nemůžu z toho, jak žádný ze zastánců Questry neví, co je to složené úrokování. Tak si to vygooglujte. Questra Holdings nabízí úrok 4 – 6 % týdně a rok má 52 týdnů. Takže roční úrokovou sazbu spočítáme pomocí složeného úrokování pro čtyři procenta 1,04^52= 7,69 a pro šest procent 1,06^52= 20,7. Takže Questra Holding nabízí roční zhodnocení 769 až 2070 procent. To je samozřejmě totální nesmysl a podvod.

   Říkat, kolik kdo na čem vydělal v minulosti, může kdejaký chytrák. Jestli chcete, aby vám někdo věřil, tak řekněte do jakých aktiv investovat teď a na jak dlouho, a pak se tady po uplynutí té doby pobavíme, jak vaše investiční tipy vyšly…

  2. PONZI

   Pan Mato,

   „týmto končím debatu“ – najrozumnejsie slova z Vasej strany…s clovekom, ktory nerozumie zlozenemu uroceniu (ucivo druheho stupna zakladnej skoly) sa skutocne neda o financiach ci investovani seriozne diskutovat………………………vase vedomosti, vystupovanie a serioznost ste uz dostatocne preukazali vo svojich komentaroch a ja som samozrejme opät rad, kedze kazdy kto si vase komentare precita ihned pochopi aka „inteligencia“ sa bije za Questra Holdings……………..

   „aj na bitcoine som mal zisk tento rok 110% a keby som to tu na začiatku roka napísal jasne že podľa skeptikov bi to bolo nemožné “ – samozrejme zas nesuvisiaca tematika z vasej strany – toto by vam tu nikto nikdy nenapisal!!! tak nerozumiem preco si vymyslate a zas osocujete… BITCOIN je deflacna obchodovatelna mena, ktora pravidelne kolise a da sa z toho pri troche sikovnosti vytazit (+ je to legalna forma investicie na vlastnu päst!)………………a potom tu mame spolocnosti ako Questra Holdings, ktore su zalozene na podvodnej Ponziho scheme 🙂 …na web si napisu rozpravku a informacie, ktore su bud uplne klamlive alebo sa nedaju nijakym sposobom overit……….daju si vytvorit webstranky, platene PR clanky, natocia prezentacne videa s hercami, porobia fotky, daju si naprogramovat system, cez ktory pojdu platby, robia konferencie (kde sa bohuzial ale aj tak nikto nic konkretne nedozvie………..ved hlavne ze to funguje, ze? :)) ………..vlozi sa pociatocny kapital na vyplacanie prvych ovci a ponzi-hra sa moze zacat 🙂

   …a najsmiesnejsie je, ze ludia ako ste vy tymto rozpravkam slepo veria bez akehokolvek preverenia a nas tu nazyvate skeptikmi…je to velmi smiesne 🙂 …ked to mam uprimne napisat – este nikdy v zivote som na internete nestretol tak financne-negramotneho cloveka, ktory sa snazi niekoho o niecom presvedcit a pritom nerozumie ani zakladnym elementarnym veciam danej problematiky!

   …dufam, ze toto teda bude platit 🙂 : „týmto končím debatu“

 9. perkele

  I toto mi je nějaké podezřelé…
  Questra Holdings
  7 prosinec v 17:39 ·
  Drahí priatelia. Informujeme Vás, že od 19. decembra 2016 do 9. januára 2017, Atlantic Global Asset Management investičný fond oficiálne prichádza s plánovanou dovolenku. Dňa 16. decembra 2016 sa všetkým klientom A.G.A.M. investičného fondu budú pripísané zisky posledného pracovného týždňa v roku 2016. Počas prázdnin, finančné oddelenie fondu je na dovolenke. Všetky finančné operácie pre čerpanie prostriedkov budú dočasne pozastavené, pretože ich spracovanie sa vykonáva v manuálnom režime. Upozorňujeme, že v priebehu prázdnin, bude naše marketingové oddelenie, rovnako ako technická podpora a bezpečnostné oddelenie normálne pokračovať v práci. Všetky finančné transakcie o výmene domácej meny medzi klientmi budú vykonávané vo voľnom spôsobe bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky platobné systémy a partnerské banky budú fungovať v normálnom režime, takže všetkým zákazníkom A.G.A.M. sa budú môcť doplniť svoje účty v ich osobných kanceláriách (backoffice) bez obmedzenia. Pre klientov, ktorí chcú v období od 19. decembra 2016 do 9. januára 2017 kúpiť akýkoľvek balíček „investor portfólio“, bude predaj portfólií vykonávaný obvyklým spôsobom. Ak chcete kúpiť požadované portfólio, všetci klienti si môžu v každom vhodnom okamihu k nim bez akýchkoľvek obmedzení dostať. Všetky zakúpené podklady začnú svoju činnosť po kúpe, v pondelok nového týždňa – 09.1.2017 sa začne nová pracovná doba a správcovska spoločnost začne prácu. V piatok 13. januára 2017 u každého portfólia pripísaný príjem za týždeň od 9. do 13. januára v súlade s podmienkami ich nákupu. Blahoželáme a ďakujeme za spoluprácu! S pozdravom, Atlantic Global Asset Management.
  *Informácia je upravovaná*
  Original informácia na oficiálnej stránke
  >>>> atlanticgam.es <<<<

  Odpovědět
  1. Albin

   Od 5.12. do 9.12. som bol v Madride. Mal som pred tým záujem investovať do Questry. Vždy sa snažím osobne si preveriť ludí a pozríeť sa im do očí. Nič sme však s priatelom na uvedenej adrese nenašli. Potvrdili nám však, že uvedená firma tam posobila. To dnes nie je problém v hociktorom meste na Slovensku Vám kancelárie len na dva dni zariadi a vyzdobía za pár stoviek. Kde v Europe majú dalšie sídla okrem Španielska, ako uvádza Questra v prezentáciach a kde má najblížšie semináre alebo konferencie. Mám záujem sa registrovať a investovať. Kto mi poskytne info: albin@pobox.sk

  2. Mato

   Pán Albín neviem kde ste boli alebo o čo vám tu ide mám známeho ktorý bol od 16.12-19.12 v Questra takže neviem či tu náhodou úmyselné nezavadzate alebo kde ste vlastne vy boli ak ste vôbec boli toľko…

  3. Mato

   Pre pána perkele sú Vianoce takže preto tie dátumy od 9.1.2017 začínajú pracovať a 13.01 2017 už budem mať zase poslané peniaze ak bi ste veľmi chceli môžem vám to sem poslať alebo na váš mail a tak isto pre skeptikov prevody na účet v mojom prípade na bitcoin ktorý krásne rastie pre pána JP😂

  4. JP

   Nebojte, já tomu věřím, že existují firmy, které zadarmo vydělávají peníze ostatním, proto také mají affiliate programy a affily, kteří je chodí hájit do diskuzí pod varováními regulačních úřadů, protože chtějí, aby peníze zadarmo dostávali všichni, což samozřejmě ti zlí mocipáni nechtějí, a proto uplácejí regulační úřady 😀 😀 😀 😀

  5. Neplecha

   Ty stale nechapes, ze tu nikto nehovori ze by neplatili. Len si natolko obmedzeny a ovplyvneny vlastnymi investovanymi (mozno stratenymi) peniazmi, ze si sam ani nepripustas co sa ti tu ludia snazia vysvetlit. Tie peniaze ti kazdy piatok chodia (ano, aj mne, som v tom), dokazes nam poslat aj vypis z uctu ze prisli, ale nijak nam nezarucis ze ti pridu aj buduci piatok. Chapes uz konecne??!! A o tom su regulacne urady, ze firma nimi musi byt osetrena, aby dokazala za svoje zavazky rucit a nie ich len napisat niekde na nete a poslat kus papiera niekde z prdele sveta o tom, ze ti rucia. To je ti platne ako mrtvremu deka. Tak vytiahni hlavu z piesku a postav sa k tomu ako chlap a aspon tu to teraz na nas zahraj ze vies o co ide a len chces zarobit. A svojim ludom, nestastnikom, si rozpravaj dalej svoje nacvicene reci o tom, ake bezpecne a vyhodne je investovat do Questry so ziskom viac ako 200% rocne. Rozpravky.

 10. Dana

  nevím o slibování 700% ročně. Kašlu na složité úročení, mě stačí těch cca 200% :-), a i kdyby se firmě přestalo dařit a dala ročně o jednu nulu méně, tak i těch 20% je přeci krásných. Podívejte se co udělala vláda s penzijkem, od roku 2013 nás natlačili už i v penzijním programu do fondů, které vydělají nula nula nic anebo prodělají. A s takovým balíkem peněz,který je v penzijku, když nemusí lidem dát „žádný úrok“, se jim sakra dobře hospodaří,a mají z toho jen akcionáři. Proto je Questra výjimečná, že dává zcela něco jinak, než jak s našimi penězi zacházejí české společnosti.

  Odpovědět
  1. JP

   Problém je ten, že podvody typu Questra nejsou o tom, jestli dostanete 200 nebo 20 %, ale o tom, že přijdete o svůj vklad.

 11. Vendula

  Dobrý podvečer,
  Investiční kufřík -WHITE-
  365 PERIOD DAYS
  39.0 % COMMISSION
  € 186.84 POTENTIAL PROFIT
  17.3 % PERCENT PER MONTH
  207.6 % PERIOD PERCENT

  700% nikde nevidím!!!!!!!! Jsem bolndýna, asi proto.

  Ze zisku třeba odečíst 100% vklad a 39% commission poplatek.
  Pan JP má nejspíš vysokou školu v Plzni. To, že jste anonymní vypovídá také o nečem.

  Odpovědět
  1. JP

   Tak to jste druhý zastánce Questry v této diskuzi, který neví, co je složené úročení…

  2. Vojta

   Tak, přesně … je mi také úplně u zadku nějaké složené úrokování. Čísla mluví úplně jasně, nikde žádných 700% není. Prošel jsem si to tu a hlavně jakýsi Ponzi a nějaký JP vychází jen ze zprávy odněkud z Belgie (nepopírám její váhu), stále žádají jakési důkazy, nic svého v rukou ale nemají, akorát pořád tvrdí, jak nám zastáncům vše vyvrátili 😀 to je k popukání….nedá se také samozřejmě popřít, že tu byla a je spousta podvodných investičních firem a projektů. (Že by někdy v sami minulosti naletěli? 😀 ). Ať si tu vykládají co chtějí, to je jejich právo a věřím, že to dělají i v dobré víře nás ochránit, nechme je v jejich bezpečné ulitě. Já projektu věřím ať už z jakýchkoliv důvodů, šel jsem do toho a jsem maximálně spokojený (už vím přesně, jak tu budou zase ti dva šermovat těmi samými argumenty jak papoušci, nic nového zatím nevymysleli). Je možné, že tu za půl roku napíšu zprávu v opačném znění, ale teď se nepřiposeru a zkrátka jdu do toho na základě rozumné úvahy.
   Nikoho nikdo nenutí investovat, ale přítomným varovačům před tím zlým světem tam venku bych jednoznačně doporučil si to nejprve vyzkoušet na vlastní kůži, než papouškovat nějakou zprávu z Belgie…odsuzovat hned umí každý. Pánové – snad jste za těmi přezdívkami opravdu pánové a máte kulky – zkuste si to na vlastní kůži, kupte se balíček za 90EUR, to snad ještě máte (mohu vás i založit, ale nevěřím vám), a pak pište nějaké zasvěcené komentáře a soudy.
   Pokud se nějaká reakce na můj příspěvek z jejich strany tady objeví, už teď vím, co tam nejspíš bude, reagovat nebudu … zkoušel jsem i na stěnu hrách házet a nedrží tam, stejné je to s vámi.

  3. JP

   Jen tak na okraj, varovná zpráva regulátora je sama o sobě důkazem, všechny Ponzi chvíli platí a pak zmizí s penězi a důkazů jsem tu předložil hromadu, například odkaz na výpis ze španělského obchodního rejstříku, který ukazuje, že Questra existuje rok, a ne x let, jak tu jeji propagátoři tvrdí. A co se týče složeného úrokování, tak je to jediný způsob, jak převést týdenní úrokovou míru na roční, abychom mohli dělat standardní srovnání.

 12. Dana

  ano,také jsem viděla, zažila, a slyšela od klientů ta „letadla“, ale f.Questra kupuje nemovitosti,dělá revitalizaci,infrastruktury apod. a na to potřebuje velký balík peněz. Takže buď si půjčí z banky, nebo od investorů, se kterými se podělí o zisk.Není to o tom, že dává provize z lidských duší..neplatí drahé reklamy, drahé pobočky, budovy, na každém rohu, a sází na to, že nejlepší reklama se šíří mezi lidmi, a každý je potom dobře oceněn. Pojďte vyzkoušet svůj první investiční balíček a za rok můžeme diskutovat dále..

  Odpovědět
  1. JP

   Jistě, a tím dokážou zhodnotit peníze o 700 % ročně. Kdyby něco takového skutečně Questra dokázala, jsou jí plné noviny a lidé se k ní hrnou ve velkém. A nepotřebovala by partnerský program, který vyplácí provize za přivádění nových členů. A nejsem blázen, abych investoval své peníze s neregulovanou společností, která slibuje 700 % ročně.

  2. PONZI

   „Questra kupuje nemovitosti,dělá revitalizaci,infrastruktury apod. a na to potřebuje velký balík peněz.“ – toto su iba tvrdenia na strankach Questra Holdings…len preto, ze si niekto napise na stranku ze kupuje nehnutelnosti, firmy a obchoduje s cennymi papiermi neznamena ze to je aj pravda 🙂 …………o tom je cely tento podvod, ze Questra pravdepodobne nerobi vobec nic…iba namotava ludi na investicie a z tych investicii vyplaca dalsich a dalsich investorov………..malicky investori budu vzdy zhodnocovani aby sa vzbudila falosna dovera a navysovali tak svoje investicii a lakali dalsi a dalsich ludi…jedneho dna to cele padne a ti ludia ktori investovali najviac pridu o vsetko a vymozitelnost prava? 🙂 …uz sme sa tu o tom vyssie bavili………………………..uz by sa patrilo do tejto diskusie pridat aspon jeden dokaz o tom, ze Questra vykonava aktivity ktore aj tvrdi 🙂 a tym dokazom nemyslim zaplatene PR clanky samotnou Questrou 😀

  3. Vendula

   Dobrý den,
   prosím o informaci, jak to dopadlo s kontaktováním společnosti Bloomberg, jež jste oslovil ohledně spolupráce s QW. Děkuji předem za postoupení infa.

  4. PONZI

   Dobry den pani Vendula,

   jednanie zo strany Bloombergu je velmi zvlastne, kedze mi doteraz neprisla ziadna odpoved a to zdoraznujem, ze som posielal mail 7 krat na emailove kontakty: bkatz26@bloomberg.net; scocks@bloomberg.net; apacmedia@bloomberg.net; inquiry1@bloomberg.net; inquiry1@bloomberg.net; cthomas106@bloomberg.net; belina.tan@bloomberg.net; pamsnook@bloomberg.net; release@bloomberg.net; bnbrazil@bloomberg.net; newsalert@bloomberg.net; tokyonews@bloomberg.net; sydnews@bloomberg.net …dakujem za pripomenutie, preposlal som znova…cize momentalne neexistuje oficialne potvrdenie alebo vyvratenie spoluprace Questra Holdings so spolocnostou Bloomberg, ale podotykam, ze tato spolupraca je stale iba tvrdenim z Questra Holdings…v pripade, ze dostanem odpoved, urcite ju sem zavesim 🙂

 13. Dana

  nereálné je to pro někoho,kdo v tom nejede, já ano, takže ta procenta mám každý týden připsána na svém kontě. Pracuji nejen s investicemi v bankovní sféře od roku 1992 a toto jsem ještě nepotkala, tak vypracovaný systém, a už jen proto to zkouším. Vy se v tom , pane JP (?) s prominutím, moc pitváte, a nemáte vlastní zkušenost. Zkuste to, zažijte to, ať můžete pak posuzovat. Je to vážně prima..
  pěknou sobotu , Dana

  Odpovědět
  1. JP

   Zkušenosti s takovými programy mám více než 15 let. A všechny, které nabízely takové úrokové sazby, vždy byly Ponzi, které se nakonec zhroutily.

 14. Dana

  Dobrý večer, také se zajímám o Questru a Questra zhodnocuje na BLACK balíčku 312% za rok, ale z toho je 100% vklad, takže 212% a ještě mínus commission poplatek.

  Odpovědět
  1. JP

   I 212 % je naprosto nereálné číslo u společnosti, která by provozovala legální činnost. Navíc Questra Holdings slibuje 4 až 6 % týdně, což při složeném úrokování znamená přes 700 % ročně, což je naprostý nesmysl.

 15. Jan

  Zajímavé čtení…já bych rád sdělil, že vlastnictví povolení pro EU není premisou toho, že jde o legální společnost. Je řada jiných legálních společností, které ji nemají. V dnešní době internetu, kdy mohu investovat kdekoliv na světě, se přeci nebudu omezovat na povolení národní banky kdesi v horní dolní…

  Sám jsem před mnoha měsíci investoval u společnosti v Hong Kongu, která nemá toto povolení. Zhodnocení přes 16% ročně. Aktuálně zhodnocuji za 14% u polsko-estonské společnosti. A nemám strach zhodnotit i zde. Možná proto, že vím, jak se dají reálně zhodnotit peníze o stovky procent ročně. Nestudoval jsem fungování Questry do podrobna (k tomu se teprve chystám), ale např. k nákupu společnosti, jejímu ozdravení a následnému prodání se ziskem potřebujete velké finanční prostředky – buď je získáte od banky a zaplatíte za ně, nebo je získáte od investorů a podělíte se o zisk.

  Kdesi jsem tu četl, že takto vysoký úrok není možný – a mainstream (především bankovní sektor) vás v tomto omylu budou držet! To, co dávají banky obyčejným lidem a co je tu běžně dostupné, absolutně nereflektuje realitu…Vždyť i jen pouhé srovnání bankovních produktů v ČR a ve světě ukazuje na to, jakým jsme tupým stádem ovcí naivně poslouchajícím TV NOVA a bankovní sektor 🙂 je to prosté – půjčujte si, zhodnocujte za 2% ročně a sypte peníze do systému – někdo na vás potom zbohatne 🙂

  Ale měli byste si uvědomit, že 14% ročně je dnes zcela běžné BEZRIZIKOVÉ zhodnocení 🙂 a jestli někdo nabízí 350% ročně (tedy 1% denně bez složeného úročení), tak já říkám, že je to hravě možné 🙂 a pro svou investici v Hong Kongu opravdu nebudu řešit názor ČNB. Rozhodl jsem se investovat v zahraničí, dělám to z vlastní vůle, musím se tedy i přizpůsobit podmínkám v dané zemi a přejímám na sebe i riziko, že to nemusí vyjít 🙂

  A akceptuji, že 90% (možná i více) populace se to nelíbí a nešli by do toho. Nebudu se vás snažit změnit, o to více prostoru tu zůstane pro mě. Neboť čím méně lidí využije tuto možnost, tím více prostředků zbyde pro mě 🙂

  Odpovědět
  1. JP

   V prvním odstavci neříkáte pravdu, zákony finanční licenci pro tento druh aktivit prostě vyžadují. Jestli ji někdo nemá a přesto obsluhuje zákazníky v EU, porušuje zákony a vystavuje se případným sankcím. A licence nejsou jen byrokratická obstrukce, cílem je zajistit, že daný subjekt neprovozuje nějaké podvodné schéma, ale skutečnou činnost.

   To, co říkáte ve zbytku textu, jsou Ponzi pohádky. Takové úroky nabízí jenom Ponzi (HYIP…, říkejte tomu, jak chcete), které nejsou založené na žádné reálné činnosti, jako je např. skutečné investování, ale pouze na vyplácení úroků z nových vkladů, takže jakmile nastane nedostatek nových vkladů, celé se to zhroutí. Anebo dřív, provozovatelé takových systémů často nějakou dobu vyplácejí peníze, aby získali co nejvíce klientů, a pak prostě vezmou nashromážděné peníze a zmizí. Jestli takové systémy používáte a jste si vědom rizika, je to Vaše volba… Ale pro většinu lidí to dopadá špatně.

  2. Jan

   Pravdou je, že společnosti, které licenci nemají a veřejně vyhlašují své nabídky se pohybují na tenkém ledě…

   Nicméně přemýšlel jste někdy nad tím, proč dané společnosti mají takový problém získat licenci, přestože by třeba jejich aktivita mohla být reálná? Je to prosté – ony i jejich zákazníci mají totiž možnost být absolutně mimo daňový systém daných zemí…a to je to nejhorší, co by se mohlo ČNB a podobným institucím stát 🙂

   Jaké je tedy podle Vás reálné roční zhodnocení?

   Chcete tedy říci, že pokud jsem v roce 2016 zhodnotil svou investici o 800%, zabývám se PONZI schématem? Teď mluvím o sobě jako o fyzické osobě, zhodnotil jsem sám svoje peníze bez nějaké registrace kdesi 🙂

  3. JP

   Co se týče reálného zhodnocení, podívejte se na nejlepší světové hedge fondy: http://www.barrons.com/articles/best-100-hedge-funds-1466223924?tesla=y Jsou to čísla do 30 % ročně.

   Samozřejmě je možné při vlastním obchodování (forex, akcie, komodity…) na vlastní účet dosáhnout vyšších čísel, ale je to hodně těžké, a pokud to dokážete, zpravidla obchodujete na vlastní účet, vyděláváte a zbytek světa je vám u zadnice, případně si otevřete nějakou licencovanou investiční společnost a za nemalé poplatky vyděláváte i ostatním.

   Jelikož neznám úplně všechny firmy na celém světě, nemůžu vyloučit, že někde existuje firma neregulovaná úřady v zemi sídla, která vydělává víc než hedge fondy, a to skutečnou investiční činností. Co ale díky mnohaletým zkušenostem s těmito věcmi vím jistě, je že pokud jde o stovky procent zhodnocení ročně, je 99,99% pravděpodobnost, že je to Ponzi schéma, a ty se vždy, dříve nebo později, zhroutí.

   A ještě poznámka na konec, obhájci Questry se tu z finanční regulace snaží udělat zloducha, ale je to přesně naopak. Když své peníze svěříte regulované společnosti, jsou vaše peníze pojištěné proti úpadku firmy (v závislosti na zemi do půl milionu Kč a výše). Navíc je daná firma pod dozorem, musí držet peníze klientů na segregovaných účtech, je kontrolována z hlediska činnosti, managementu, marketingu apod. V případě problémů se můžete obrátit na regulátora coby třetí nezávislou stranu… Regulace je především ochrana spotřebitelů, taková je skutečnost. Když svoje peníze pošlete někam do zahraničí neregulované firmě, vystavujete se riziku, že je to prázdná poštovní schránka, ve které vaše peníze zahučí jako v černé díře…

  4. Jan

   Pojištění proti úpadku je naprosto nefungující věc…například vklady u banky máte pojištěné, ale pokud by nějaká banka zkrachovala, pojistné fondy absolutně nestačí na pokrytí nároků z pojištění…takže prakticky ani zákonem pojištěné vklady u regulovaných společností Vám stejně nikdo nevrátí…

   Mimochodem já stejně jako Questra neobchoduji na vlastní účet (na to nemám dost finančních prostředků) – zhodnocuji peníze i třetích osob a stejně jako Questra si beru podíl na zisku. A jak říkám, zhodnotím peníze ročně i o stovky procent, podle mě ten model je reálný 🙂 samozřejmě nevylučuji PONZIho schéma, ale jsem zásadně proti tvrzení, že vše, co slibuje zhodnocení o sto a více procent, musí být PONZI…protože jednoduše vím, že je to možné…

  5. JP

   Neříkáte pravdu, pojištění proti úpadku je naprosto funkční věc, například u nás ČNB vyplácí peníze za zkrachovalu ERB banku: http://ekonomika.idnes.cz/erb-nema-bankovni-licenci-0h2-/ekonomika.aspx?c=A161024_094015_ekonomika_nio
   V zahraničí například nedávno začal vyplácet peníze klientům zkrachovalého Falcon Brokers kyperský regulátor CySEC: https://a1finance.cz/investice/forex/brokeri-forexu/kompenzacni-fond-zacal-prijimat-zadosti-klientu-falcon-brokers

   Co se týče druhého odstavce, tak s čím obchodujete, že nemáte dost vlastních peněz? Vždyť dneska můžete začít obchodovat měny, akcie, komodity, indexy a já nevím co ještě už s pár tisícovkama korun… A kde jste získal praxi, že vám někdo svěří své peníze na obchodování? Nebo vám snad někdo svěřil peníze jenom podle výsledků na demo účtu? Tomu lze opravdu těžko věřit. A na licenci asi nemá cenu se ani ptát…

  6. Tomas

   Zhodnocení 16% ročně u společnosti v Hong Kongu? Nebyl to náhodou Wor(l)d GN a jeho neexistující solární elektrárny? Ty, pokud vím, už skončily. Před uplynutím doby návratnosti investice. Bylo to totiž Ponzi a letadlo dohromady.

   A další investice u polsko-estonské společnosti… to by mohl být Recyclix. I když ten slibuje výrazně víc než 14% ročně. Kdyby náhodou byl… I Recyclix je Ponzi, zatím letí. Pád nastane nejspíš příští rok.

   Tož tak.

  7. Jan

   Word GN neznám, jedná se o jinou společnost…

   Recyclix se Vám zdá jako PONZI? Máte pravdu v tom, že se pro malé investory uzavře v příštím roce…nicméně jde o reálnou společnost, s reálnou obchodní aktivitou, která reálně přináší zisky.

   Pojďme si vysvětlit rozdíl mezi PONZIho schématem a ostatními společnosti – PONZIho schéma se vyznačuje tím, že při vstupu vkládáte peníze a abyste dostal zisk, musíte přivést několik dalších lidí, aby vložili peníze. Typické PONZIho schéma se nezabývá žádnou obchodní aktivitou. Společnosti jako je Recyclix jsou však reálnými firmami fungujícími na bázi Start Up společností, jež využívají malých investorů k realizaci své obchodní myšlenky 🙂

  8. JP

   Každé Ponzi tvrdí, že je založené na reálné obchodní aktivitě. A některé na oko i něco dělají. A kdo věří, že mu recyklace opdadů může vynést 200 procent ročně, tak by se měl zamyslet dvakrát a zjistit si, jaká je realita, recyklace odpadů je v celosvětové krizi a nevýnosná, viz. např. http://www.cnbc.com/2016/03/27/trash-problems-recyling-in-crisis.html
   Mně tahle diskuze přijde neuvěřitelně absurdní, vždyť kdyby bylo možné pasivně zhodnocovat kapitál o 200 procent ročně, polovina národa by mohla přestat pracovat a už by toho byla plná média. Jenomže o Recyclix zatím píší jen anonymové v diskuzích, kteří to nejspíš dělají proto, že jsou do systému angažovaní, zatímco finančí regulátor varuje…

  9. Vendula

   Dobrý večer pane Jane,
   máte velice inteligentní projev a velmi mě zajímá, k čemu se při hloubkovému studiu QUESTRY dostanete. Děkuji za Váš názor

  10. JP

   Ono je asi jedno, že jsem tu vyvrátil prakticky vše, co Jan píše…

  11. JP

   Teď jsem si všimnul, že Vendula píše ze stejné IP adresy jako Richard. Dva zastánci Questry, různá jména, stejná IP adresa. Takže je to jasné…

 16. sova

  Já tu nevidím ziadnych negativistov, len racionálně zmyslajucich ludi a je tu plno faktov, ktoré svedcia proti Questre. Tiez je zaujimave, ak si dáte vyhladat nějakého manazera z questry, tak o nom nenajdete ziadne info, len 1 fotografiu, ktora je aj tak uveřejněna len na ich stranke. Okrem toho zacinaju na facebooku vyskakovat stránky, ktoré propaguju questru – slobodny investor či efektivně investovánie (alebo tak nejak), mywayq… doveryhodne neposobi ani to, ak sa niekto zmieni o varování v belgicku, rakusku a potom ten komentář nenajdete, Lebo je vymazany. A ak Q neposkytuje finacne služby, tak som potom dost nechapava, kedze vsetky tie stránky ponukaju investovánie a megaurok. No vlastně som nechapava, Lebo nechapem ako si do toho moze niekto vložit peniaze.

  Odpovědět

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *