Brokeři binárních opcí

Binární brokeři


 

Kdo je broker

Broker na binární opce je společnost, u které si otevřete obchodní účet a která vám umožní obchodovat s binárními opcemi. Poskytne vám přístup do obchodní platformy, do které budete zadávat své obchodní příkazy.

Nejlepší brokeři

Společností, které umožňují obchodování binárních opcí, je mnoho. Ale jen část z nich se těší dobré pověsti mezi obchodníky a zároveň podléhá finančnímu dozoru. Následující společnosti patří mezi brokery, na které jsou nejlepší ohlasy.

BrokerMin. vkladMin. obchodPojištění vkladuDemo zdarmaStránky
IQoption$10$1AnoAnoNavštívit
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.

Koho si vybrat

Obecně vzato je tím nejdůležitějším kritériem spolehlivost. Zde uvádíme brokery s dobrou pověstí. Pokud zvažujete jiné, určitě si prověřte, co na ně říkají ostatní obchodníci. V každém případě doporučujeme si vybírat jen mezi makléři, kteří jsou regulovaní v zemi svého sídla. Pokud to bude v Evropské unii, vaše peníze na účtu pak budou pojištěné proti úpadku brokera.

V druhé řadě se pak rozhodujete podle kritérií, jako je nabídka binárních opcí, návratnost, komunikace v češtině a požadavky na minimální vklad a obchod.

Založení účtu

Až si vyberete pro vás nejvhodnější společnost, čeká vás otevření účtu. To probíhá v několika jednoduchých krocích. V tom prvním poskytnete své základní údaje, ve druhém vložíte peníze na účet a ve třetím si broker musí ověřit vaší identitu (vyžadují to zákony). Pak můžete začít obchodovat. Doporučujeme si ale nejdříve nechat zřídit také demo účet a začít cvičit s virtuálními penězi.

Výběry a vklady peněz

Každý broker binárních opcí nabízí několik možností, jak na účet vložit a jak z něj vybrat peníze. Vždy jsou k dispozici základní metody v podobě platebních karet a přímých bankovních převodů. K tomu jsou často v nabídce také alternativní metody, jako Skrill nebo Paypal, záleží na konkrétní společnosti.

Články